HSBC Şubeleri Çalışma Saatleri

HSBC şubeleri çalışma saatleri bilgilerini bu sayfada bulabilirsiniz. Açılış ve kapanış saatleri, öğle arası saat kaçta gibi tüm bilgiler yazının devamında.

hsbc-subeleri-calisma-saatleri

HSBC Çalışma saatleri

HSBC Şubeleri Çalışma Saatleri

Direkt olarak açılış ve kapanış saatlerini yazalım fakat aşağıda yapılan uyarıları lütfen dikkate alınız. HSBC şubelerinin çalışma saatleri hafta içi iş günleri 09:00 ile 17:00 arası hizmet vermektedir. Verilen saat bilgisi sürekli çalışma bilgisi değildir! Banka çalışanlarının ihtiyaçlarını gidermeleri için öğle saatlerinde kısa bir süre mola verilir. Öğle arası verilen mola hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için alt başlığımızı gözden geçiriniz.

HSBC Öğle Arası Açılış ve Kapanış Saatleri

Banka öğlen saat 12:30 ile 13:30 arası bankacılık faaliyetlerini durdurur. Bu saatler içinde verilen mola personelin çay, kahve, yemek ve diğer ihtiyaçlarını karşılaması için verilmektedir. Bu nedenle bu saatler içerisinde banka şubelerine gitmeniz sizin için zaman kaybına neden olacaktır. Ayrıca şubeye gitmeden bir çok bankacılık hizmetini kolayca alabileceğiniz bir kaç hizmet noktasını aşağıda sizlere maddeler halinde verelim. Lütfen dikkat! Aşağıda verilecek yöntemleri kullanarak banka şubesine gitme derdinden kurtulabilirsiniz. Bankacılık işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlamak için bu bilgilere ihtiyacınız olabilir.

Çalışma Saatleri Dışında Hizmet Veren Noktalar

Açılış ve kapanış saatlerini sorgulamak yerine, şubeye gitmeden işlem yapma şansı tanıyan hizmet noktalarını kullanmanız öneriliyor. Bu noktaları kullanarak bir çok bankacılık işlemi anında yapılabilir. Bunları şu şekilde sıralayalım;

 • HSBC İnternet şubesi,
 • Mobil uygulaması,
 • Bankamatik (ATM) cihazları,
 • Telefon bankacılığı numaraları.

Özellikle İnternet bankacılığı girişi yaptıktan sonra şubeler tarafından sunulan bir çok işlemi yapma şansı bulacaksınız. Mobil ve İnternet şubelerinde verilen en hızlı işlemlerin bazıları;

 • İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi başvurusu,
 • Kredi ve banka kartı başvurusu,
 • Para transferi (havale ve eft) işlemleri,
 • Fatura, kira, şans oyunları, telefon hattı (GSM) lira yükleme, vb. işlemler,
 • Kredi ve kredi kartı borç ödeme,
 • Diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borcu ödeme,
 • Vadeli ve vadesiz hesap açma veya kapatma işlemi,

Bu gibi daha bir çok bankacılık hizmetini anında alabilirsiniz. Lütfen bu sayfada yazılmış olan konunun, bilgi paylaşımı amaçlı yazılmış olduğunu unutmayalım. Sayfalarımız tarafından verilen bilgiler, tavsiye niteliği taşımaz. Kişiler yapacakları işlem ve yatırımlardan kendileri sorumludur.

hsbc-subeleri-calisma-saatleri

HSBC şubeleri çalışma saatleri

Not: Öğle saatlerinde bankacılık hizmetleri vermeyi sürdüren bazı şubeler vardır. Bunları HSBC müşteri hizmetleri aracılığı ile öğrenme şansına sahipsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası  Bugün sizlere HSBC mesai saatleri hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalıştık. Konu hakkında sormak istediğiniz tüm soruları, yorum yaparak sorabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.