HSBC Müşteri Hizmetleri Telefonu

HSBC müşteri hizmetleri telefon numarası 7 gün, 24 saat hizmet veriyor! Dilediğiniz bankacılık hizmeti hakkında bilgi alabilir, dilerseniz telefon bankacılığı işlemlerini yapabilirsiniz. Bankanın çağrı merkezi telefonlarına ulaşmak çok kolay!

HSBC Çağrı Merkezi Telefon Numarası

hsbc cagri merkezi telefonu

HSBC çağrı merkezi telefon numarası şu şekildedir;

  • Müşteri hizmetleri telefonu: 0850 211 0 111
  • Yurtdışı aramaları yapma: (+90) 850 211 0 111
  • Kurumsal telefon bankacılığı: 0850 211 0 424

HSBC müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp, bir çok hizmeti aynı anda alabilirsiniz. Dilerseniz aklınıza takılan bankacılık işlemleri için, dilerseniz herhangi bir hizmet başvurusu yapmak için arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri tarafından uygun ve kaliteli yönlendirme hizmeti veriliyor.

HSBC Telefon Bankacılığı 7/24 Açık

HSBC telefon numarasını, günün 24 saati arayabilirsiniz. Dilediğiniz saatte işlem yapabilir, haftaiçi veya haftasonu arayabilirsiniz. Müşteri danışmanları ile yapılan görüşmelerin kayıt altında olduğunu unutmayınız. Daha sonra herhangi bir sorun yaşamamanız adına, tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır.

Dilek, şikayet ve önerilerinizi, direkt olarak müşteri danışmanlarına iletebilirsiniz. İletmiş olduğunuz tüm şikayetler için, danışmanlar tam destek verecektir. Müşteri danışmanlarının yetersiz olduğu durumlarda, şikayeti için ilgili bölüme aktarım söz konusu olabilir. Büyükdere caddesi, Şişli/İstanbul bölgesinde bulunan HSBC Genel Müdürlüğü, kaliteli bankacılık hizmetlerini ön plana çıkarmayı sürdürüyor.

HSBC Mobil bankacılık uygulamasına sahip misiniz? Dilerseniz hemen cep telefonuna indirerek, bir çok işlemi yapabilirsiniz. Aşağıdaki bir kaç bankacılık hizmetini, örnek olarak belirtmek istiyoruz.

  • IBAN ve hesap numarası sorgulama
  • Hesap açma ve kapatma işlemleri
  • Bireysel ihtiyaç, konut ve taşıt kredi başvurusu
  • Banka ve kredi kartı başvurusu
  • Para transfer (EFT, havale) işlemleri

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tüm işlemleri ve daha fazlasını, HSBC mobil uygulaması üzerinden de yapabilirsiniz. Dilerseniz hemen Google üzerinden bir arama yaparak, uygulamayı indirme şansına sahip olabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru varsa, lütfen alt kısımdan bizlere iletiniz. İletişim bilgileri hakkında sormak istediğiniz sorular, en kısa zamanda yanıtlanmaya çalışılacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.