HSBC Kredi Kartları

HSBC Kredi Kartları

Bir çok kişi sosyal medya ya da forum sayfaları aracılığı ile, son günlerde yoğun olarak HSBC kredi kartları hakkında araştırma yapmaktadır. Bu nedenle bugün sizlere “HSBC kredi kartları” hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapma gereği duyduk. Öncelikle bir bankanın hizmet vermiş olduğu kredi kartlarını elde etmeden, bu kredi kartlarının özellikleri hakkında detaylı bir araştırma yapılması önerilmektedir. Kullanacağınız alan ya da nerelerde, ne şekilde kullanılacağı gibi bilgileri öğrenmek istenebilir. Bu gibi araştırmalar oldukça büyük yarar sağlayabilir. Hemen bankanın sunmuş olduğu kredi kartlarını örnekler halinde sıralamak ve kısa bilgiler sunmak istiyoruz.

HSBC Kredi Kartları

HSBC Kredi Kartları

Advantage Classic: Yurt içi ve yurt dışında istediğiniz her yerde rahatlıkla harcama yapma olanağı sunulan, genelde tercih edilen kredi kartı olmaktadır. Advantage Classic kredi kartı ile bir çok harcamayı kampanyalar dahilinde ve taksitli seçenekler ile sağlama şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Contept Üniversiteli: Üniversite öğrencileri için sunulan “içi dışı bir kart” sloganlı kredi kartı’dır. 18-25 yaş arası üniversite öğrencileri için verilen bu kredi kartı, ayrıca kart yıllık aidatı yoktur. Contept Üniversiteli kredi kartı başvurusu yapmak için, ilgili sayfamızı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Hızz kart: Hızz kart bir çok kampanyadan yararlanma şansı sağlarken, 50 liraya kadar olan harcamalar için imza ya da şifre gibi formalitelerden kurtarır. Bunun için tek yapılması gereken işlem, kredi kartını okutmak olacaktır. Hızz kredi kartı başvurusu yapmak için bilgi paylaşımı sağlamış olduğumuz sayfayı ziyaret etmenizi öneririz.

HSBC Campus kart: HSBC Campus kredi kartına sahip olan banka müşterileri, mevcut Advantage Classic ya da standart kredi kartları imkanlarından faydalanma şansına sahip olmaktadır. 18-25 yaş arası şartı ve üniversite öğrencisi olmak gibi şartlar aranırken, oldukça büyük avantajlar sağlayan bir kredi kartı’dır. Campus kredi kartı başvurusu yapmak için, ilgili sayfamızı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

HSBC kredi kartı çeşitleri hakkında vermiş olduğumuz tüm özellikleri banka değiştirme hakkına sahiptir. Bu bankadan yapacağınız her türlü işlemi, işlem sırasında müşteri danışmanı ile görüşmenizde fayda vardır. Lütfen konu hakkındaki tüm görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşınız. Buradan daha geniş bilgi elde edebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.