HSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası

HSBC İhtiyaç kredisi Kampanyası başladı! İhtiyaçlarınızı anında karşılama şansına sahip olacağınız ve bunları %1.44’den başlayan faiz oranları ile yapma imkanına sahip olacağınız bir kampanya. Detaylı bilgi için sayfanın devamını gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Bireysel İhtiyaç Kredisi

HSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Uygun Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi

%1.44’den başlayan faiz oranları ve sabit taksit avantajlarından yararlanabileceğiniz krediniz HSBC’de. Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için banka tarafından sunulan bu kampanya size göre olabilir, fakat bu hizmet için bazı kriterler olabilmektedir.  Örneğin diğer bir çok banka ve finans kuruluşu gibi, HSBC’de kredi notuna göre faiz oranlarında değişiklik uygulayabilir. Findeks Kredi Notu Sorgulama hakkında detaylı bilgilere ilgili sayfamızı gözden geçirerek ulaşabilirsiniz. Kampanya başvurusu ve şartları hakkında detaylı bilgiler aşağıda sunulmuştur.

Nasıl Başvurulur?

İhtiyaç Kredisi Hemen Başvur

Hemen Başvur butonu ile Anında Başvuru işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca İnternet bankacılığı, Telefon bankacılığı ya da size en yakın HSBC yerel şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz. Kampanya şartları hakkında aşağıda yazılı olarak bilgilendirme sunmaya çalıştık.

Şartlar Ve Koşullar

Nakit ihtiyacı karşılama için başvuru yapabileceğiniz ürün şartları aşağıda belirtilmiştir. Ayrıca şartlar ve kampanya koşulları hakkında banka tarafından her türlü değişiklik söz konusu olabilir.

  • Banka bu kampanyaya dahil olacak müşterilerin, Kredi notuna göre faiz oranlarında değişiklik yapabilir. Kredi notunuz, bankanın kendi değerlendirme kriterlerine göre belirlenmektedir.
  • 2.500 TL ve üzeri tüm Tüketici Kredileri için “Ferdi Kaza Sigortası” talep ediliyor.
  • Kredi Tahsis Ücreti olarak ise tüm tüm vade ve tutarlar için sabit %0,5 TL artı BSMV olarak talep ediliyor.
  • Bu kampanya kapsamında HSBC faiz oranlarında değişiklik yapma, ek belge ve kefil talep etme hakkına sahiptir.
  • Son olarak kampanyayı durdurma ya da tüm koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bahsetmiş olduğumuz HSBC İhtiyaç Kredisi Kampanyası”, bireysel müşterilerine sunmuş olduğu bir hizmet olmaktadır. Kurumsal ihtiyaç kredileri için bankanın müşteri hizmetleri telefon numarası ya da şubelerine giderek gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz. Konuda paylaşmış olduğumuz tüm şartlar ve koşulları bankanın resmi kanallarından başvuru esnasında incelemenizi tavsiye ederiz. Kampanya süresi ya da değişiklikleri sayfamızda yer almaz. Kredibanka.org ailesi olarak HSBC bankası ile her hangi bir ilişkimiz bulunmamaktadır. Detaylı bilgiler için lütfen HSBC resmi İnternet sitesine, müşteri hizmetleri telefon numarası ya da şubelerine gidiniz. Teşekkür eder, saygılar sunarız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.