HSBC Evlilik Kredisi Faiz Oranları ve Başvurusu

HSBC evlenme hayali kuran çiftler için düşük faizli kredi kampanyası başlattı! Evlenme hayali olan kişiler için kaçırılmayacak fırsat HSBC’de. HSBC evlilik kredisi faiz oranları ve başvuru seçenekleri bu sayfada belirtilmiştir.

hsbc dugun kredisi

Evlilik kredisi veren bankalar

HSBC Evlilik Kredisi Faiz Oranları

Evlenmek isteyen çiftlere kaçırılmayacak bir fırsat sunan Hsbc, düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları sunuyor. Bankanın sunmuş olduğu bu kampanua koşulları ve ödeme seçenekleri bir çok kişiyi memnun ediyor. Maksimum kırkbin (40.000) lira kredi kullanabilirsiniz. Yüzde 1.42 faiz oranı ile bu hizmeti alma imkanına sahip olabilirsiniz. Düzenli ödeme yapılması, bireysel kredi skoru için etkili olacaktır. Kredi ve diğer kart ödemelerini düzenli yapanların banka skorları, önemli ölçüde değer kazanacaktır. Bildiriyi üzere kredi skoru, bankacılık hizmeti alırken önemli bir referans belgesi olmaktadır. Banka skoru ve risk raporu hakkında bilgi almak için burayı okuyunuz.

HSBC Evlilik Kedisine Nasıl Başvuru Yapılır?

HSBS düğün kredisine başvuru yapmak için bir kaç farklı yöntem vardır. Bu yöntemleri kısa başlıklar altında belirtelim.

HSBC yerel şubeden evlenme kredisi için başvuru

Bankanın size en yakın şubesine giderek “düğün, nikah veya kına gecesi için kredi başvurusu” yapmak istediğinizi belirtiniz. Müşteri danışmanları bu işlem için sizden “başvuru formu” doldurmanız talep edecektir. Başvuru forumu doğru ve eksiksiz olarak tamamlanması gerekir. Form üzerinde belirtilen bazı sorular şu şekilde olacaktır;

  • Ad ve soyad, (kimlik bilgileri)
  • T.C. kimlik numarası,
  • Aylık düzenli gelir durumunuz, (bunu daha sonra belge olarak tslep edebilirler)
  • Kayıtlı cep telefonu numarası..

Bu bilgileri doğru ve eksiksiz olarak vermeniz, başvuru sürecine dahil olmanız anlamına gelir. Başvuru değerlendirme süreci sonunda, bilgilendirme alacaksınız.

HSBC İnternet şubesinden evlilik kredisi başvurusu yapma

HSBC resmi İnternet sayfasına giriş yapın. İnternet sitesine giriş yaptıktan sonra krediler menüsüne giriniz. Krediler menüsü içinde yer alan “bireysel ihtiyaç kredisi” sayfasına giriniz. Burada gerekli tüm bilgileri bulacaksınız. Unutmayın, bireysel ihtiyaç kredisi, ihtiyaca özel olarak verilir. Bu ihtiyaçlar arsında; eğitim, teknoloji düğün ve nikah masrafları gibi bir çok seçenek vardır. Siz müşteri danışmanına gerekli ihtiyacınızı belirtirseniz, müşteri temsilcisi gerekli bilgileri verecektir.

Müşteri Hizmetleri Evlilik Kampanyası

HSBC müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetleri telefon numaraları için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Müşteri danışmanları size tüm bankacılık hizmetleri için detaylı bilgi aktarımı yapacaktır. Dilerseniz yukarıda belirtmiş olduğumuz yerel şube seçeneklerini tercih edebilirsiniz. HSBC evlilik kredisi kampanyası, bireysel ihtiyaç kresi kampanyası adı altında veriliyor.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.