HSBC Contept Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru Şartları

Contept Üniversiteli Kredi Kartı

HSBC Contept Üniversiteli kredi kartı bir çok üniversite öğrencisinin hayatını değiştirip, yüzünü güldürmeye devam ediyor. Öğrenciye özel olarak sunulan kredi kartı “Contept Üniversiteli“, yıllık kart aidatı gibi ödemeler gerektirmez. Ayrıca mevcut taksitlendirme ve Advantage NakitPuan puan kazanımı özelliklerinden faydalanma şansına sahip olunmaktadır.

 

HSBC Contept Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru Şartları

HSBC Concept Üniversiteli, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına dahil olan 18-25 yaş arası üniversite öğrencilerine özel bir kredi kartıdır. Artı taksit öteleme ve dönemlik Advantage nakit puan kampanyalarından faydalanma şansına sahip olmak isteyen kart müşterileri, seçtikleri kampanya için belirlenmiş ücreti öderler. HSBC Concept Üniversiteli kredi kartı sahibine özel olarak belirlenen ücret tarifelerini öğrenmek kredi için tıklayabilirsiniz.

Contept Üniversiteli Özellikleri

 • Ön Lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programların da öğrenim gören, 18-25 yaş aralığında bulunan üniversite öğrencilerine özel olarak sunulan bir kredi kartı. (Açık öğretim fakültesi okuyanlar hariç)
 • HSBC Concept Kredi Kartı için sağlanan tüm özellikler, Üniversiteli kart için geçerlidir.
 • Artı taksit ve harcama öteleme kampanyalarına alışveriş sırasında HSBC Advantage üye iş yerlerinde ki POS aracılığıyla belirlenmiş ücreti kabul ederek dahil olabilinir. Kampanya ücreti ya da ücretleri işlem slipinde ve SMS ile paylaşılır.
 • Advantage nakit puan kampanyalarına SMS ile kayıt olunduktan sonra, ücretli olarak yararlanma şansına sahiptir.
 • HSBC Advantage üye iş yerlerinin sağlamış olduğu taksit ve puan avantajlarından ise ücretsiz olarak yararlanma şansı vardır.
 • Ekstreyi posta yoluyla alma durumunda kesilen her ekstre ücretlendirilir.
 • E-posta yoluyla alınan ekstreler ücretsiz olacaktır.
 • Kredi Kartı yurt içinde, sağlıktan otomotive, giyimden, eğlenceye daha bir çok sektörde ve yüz bine yakın üye kuruluşta taksitli alışveriş yapılırken kullanma şansına sahip olunmaktadır.
 • Ayrıca ister yurt içi ister yurt dışında , MasterCard/Visa amblemi görülen tüm kuruluşlarda tek çekimlik işlemlerde kullanma şansı bulunur. (Bahis yani Kumar işlemleri buna dahil değil).
 • Üniversite öğrencilerinin en çok tercih etmiş olduğu seçkin üye kuruluşlarda, ek taksit ve Advantage Nakit Puan gibi avantajların da sizleri beklediğini unutmayın!
 • HSBC Concept ile bir yıl boyunca faydalanılması tercih edilmiş olunan kampanya ve hizmetler ödemelerinin toplam ücreti ekstreden takip etme şansı bulunmaktadır.
 • HSBC Concept Universiteli Kredi Kartına bağlı ek kart çıkartılma şansı bulunmaz.
HSBC Contept Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru Şartları

HSBC Contept Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru Şartları

Konu hakkında daha fazla bilgi almak için, yorum seçeneğini kullanma şansına sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Bugün sizlere HSBC Concept Kredi Kartı Başvuru Şartları hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalıştık. Hemen başvuru formu doldurarak Concept Üniversiteli başvurusu yapabilirsiniz. Banka personeli size geri dönüş yapacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.