HSBC Beylikdüzü Şubesi Nerede? – Telefon ve Adres Bilgileri

HSBC Beylikdüzü şubesi adres ve telefon bilgileri aşağıda belirtilmiştir. Şube ve ATM (Bankamatik) ulaşım ve iletişim bilgileri için en alta sorularınızı yazabilirsiniz.

HSBC Bankası Beylikdüzü Şubesi

HSBC Bankası Beylikdüzü şubesi şu an için mevcut değil gibi görünüyor. Yalnız banka şubeleri üzerinden yapabileceğiniz bir çok işlemi, ATM cihazları üzerinden de yapabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda belirtmiş olduğumuz ATM (Bankamatik) cihazlarının iletişim ve adres bilgilerine göz atabilirsiniz.

hsbc beylikduzu

Beylikdüzü şubeleri

 Büyükşehir Atrium Çarşısı

Bölgede bulunan tek HSBC Bankamatiği, Büyükşehir mahallesinde yer alan “Atrium çarşısı” tarafında yer almaktadır. Zaten bölge sakinleri tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilen bu çarşının, arka otoparkı, ATM cihazları ile doludur. Nitekim burada Garanti bankası, Akbank, TEB (Türk Ekonomi Bankası), ING, Ziraat bankası, Türkiye iş bankası ve diğer bankalara ait bankamatik cihazları yer almaktadır. Bu bölge haricinde bulunan HSBC bankamatikleri, QNB tarafından işletilmektedir. Atrium çarşısı açık adres bilgileri şu şekildedir;

  • Büyükşehir Mahallesi, Şehit K. Uğur Gürsoy Sk. Osb/Beylikdüzü/İSTANBUL

Bu bölgeye taşıt ile ulaşmak isteyenler, bu ulaşım bilgilerin kullanabilir. Zaten cadde üzerinde, toplu bir şekilde duran bu cihazları göreceklerdir. Dilerseniz burada bulunan “HSBC bankamatikleri” ile işlem yaptıktan sonra diğer bankamatikler ile de işlem yapabilirsiniz.

Açılış ve Kapanış Saatleri

Adakent ATM Cihazı

  • Bankamatik cihazının adresi: Büyükşehir Mah. Atatürk Bulvarı Beylik pazarı yanı Büyükşehir Beylikdüzü (White Corner

Beylikdüzü Büyükşehir mahalles, Adakent mahallesi, Kavaklı, Gürpınar, Yakuplu ve diğer bölgeler de şube açılırsa, sizler için buradan bilgi vereceğiz. Ayrıca bankanın resmi internet sitesine giriş yaparak, tüm bu bilgileri alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri veya yerel şubeleri de bu tip bilgiler vermektedir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.