Halkbank Maaş Müşterilerine Özel Kredi

Halkbank Maaş Müşterilerine Özel Kredi

Halkbank Maaş Müşterilerine Özel Kredi kampanyası ile, maaşını Halkbank’tan alanlar yaşadı!

Kredi Bordro24 ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, İhtiyaçlarınızı anında karşılama şansına sahip olabilirsiniz.

Halkbank Maaş müşterisine özel kredi kampanyası; ister uygun faiz oranı, ister masrafsız kredi kullanımı yaparak bütçenizi zorlamadan taksitlerinizi kolayca ödeme şansına sahip olabilirsiniz. Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi, maaş müşterileri için düzenlemiş bir kredi seçeneği olmaktadır.

Kredi Bordro24 Maaş Müşterisi Kredi Başvurusu

Kredi Bordro24 İhtiyaç kredisine başvuru yapmak için aralarda boşluk bırakarak “B24, T.C. kimlik numarası, gelir bilginiz ve talep ettiğiniz tutar” sıralaması ile yazdıktan sonra 3452’ye SMS olarak gönderebilirsiniz.

Kredi Bordro24 örnek başvuru: B24 11111111111 4000 15.000

Ayrıca size en yakın Halkbank Şubesine giderek başvuru yapabileceğiniz gibi, halkbank.com.tr, Halkbank İnternet Şubesi‘nden ya da Halkbank Dialog’tan bu avantaj için başvuru yapma imkanına sahip olursunuz.

halkbank-bordro24Kredi Bordro24 İhtiyaç Kredisi Örnek Tablo

Kredi Tutarı: 50.000 TL.
Kredi Vadesi: 36 Ay
Faiz Oranı %: 1.29% – 1.35%
Tahsis Ücreti: 262.50 TL. – 0 TL.
Yıllık Maliyet Oranı: 20.6941% – 21.2691%

Yukarıda verilen örnek tablo Yıllık maliyet oranı, vergiler ve tahsis ücretini kapsamaktadır. Toplam maliyet oranları ise, örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmış olmaktadır. Tahsis ücretine yüzde beş (%5) Banka Sigorta Vergisi yani (BSMV) dahil edilmiştir. Hayat sigortası primi kişinin yaşı, cinsiyeti ve talep ettiği kredi tutarına göre değişecektir. Elli bin (50.000) lira ve otuz altı (36) ay vadeli kredi kullanan otuz beş (35) yaşında olan erkek banka müşterisi için 1 yıl geçerli sigorta primi yüz kırk sekiz (148) TL’dir.

Ayrıca belirtilmiş faiz oranları Halkbank aracılığı ile Kredi hayat sigortası talep edecek müşteriler için geçerli olur. Web sayfası, Halkbank İnternet Şubesi, SMS ve Dialog aracılığı ile yapılan kredi başvuruları üst limiti on beş (15.000) bin TL. Olacaktır.

Halkbank-maas-musterisine-kredisiYukarıda adı geçen “Halkbank Maaş Müşterilerine Özel Kredi kampanyası” ve diğer Halkbank kampanyaları hakkında Halkbank, değişiklik yapma ya da tamamen kampanyayı durdurma gibi haklarını saklı tutar. Bu nedenle ayrıntılı bilgiye Halkbank Kredi Bordro24 İhtiyaç kredisi sayfasından ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.