Halkbank Maaş Müşterilerine Özel Kredi

Halkbank maaş müşterisine özel kredi kampanyası düzenliyor! Siz bu kampanya hakkında bilgiye sahip misiniz? Eğer değilseniz, hemen başvuru butonları üzerinden, faiz oranları ve vade seçenekleri hesaplaması yapabilirsiniz. Dilerseniz aşağıda verilen bilgilere göz atabilir, en alta sorularınızı yazabilirsiniz.

Kredi Bordro24” ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, İhtiyaçlarını anında karşılama şansına sahip olabilirsin! Maaşını halk bankasından alanlara özel kampanya; ister uygun faiz oranı, ister masrafsız kredi kullanımı yaparak bütçeyi zorlamadan, taksitleri kolayca ödeme şansına sunuyor. Kredi Bordro24 bireysel ihtiyaç kampanyası, maaş müşterileri için düzenlemiş bir bankacılık seçeneğidir.

Kredi Bordro24 Maaş Müşterisine Özel

Kredi Bordro24 ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için aralarda boşluk bırakarak “B24, T.C. kimlik numarası, gelir bilgisi ve talep edilen tutar” sıralaması yazılır. Ardından bu bilgiler 3452’ye SMS olarak gönderilir.

Kredi Bordro24 örnek başvuru: B24 11111111111 4000 15.000

Ayrıca en yakın halk bankası şubesine giderek, başvuru yapılabilir. Şubede, başvurmak için gerekli formu doldurmak yeterli olacaktır. Bu formun, eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekir. Bankanın internet bankacılığı adresinden ya da “Halkbank Dialog” üzerinden, bu hizmete başvuru yapma imkanı var.

halkbank-bordro24

Örnek Kredi Bordro24 Ödeme Tablosu

  • Kredi Tutarı: 50.000 TL.
  • Kredi Vadesi: 36 Ay
  • Faiz Oranı %: 1.29% – 1.35%
  • Tahsis Ücreti: 262.50 TL. – 0 TL.
  • Yıllık Maliyet Oranı: 20.6941% – 21.2691%

Yukarıda verilen örnek tablo; yıllık maliyet oranı, vergiler ve tahsis ücretini kapsamaktadır. Toplam maliyet oranları ise, örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır. Tahsis ücretine yüzde beş (%5) banka sigorta vergisi yani (BSMV) dahil edilmiştir. Hayat sigortası primi kişinin yaşı, cinsiyeti ve talep ettiği kredi tutarına göre değişecektir. Ellibin (50.000) lira ve otuz altı (36) ay vadeli kredi kullanan otuz beş (35) yaşında olan erkek banka müşterisi için 1 yıl geçerli sigorta primi yüz kırk sekiz (148) TL’dir.

Ayrıca gösterilen faiz oranları, halk bankasının “kredi hayat sigortası” talep edecek olduğu müşterileri için geçerli olur. Web sayfası, Halkbank internet şubesi, SMS ve Dialog aracılığı ile yapılan kredi başvuruları için üst limit onbeş (15.000) bin TL. olmaktadır.

Halkbank-maas-musterisine-kredisi

Yukarıda adı geçen “Halkbank maaş müşterilerine özel kredi kampanyası“, tamamen bilgi paylaşımıdır. Bankanın resmi yayın organları kaynak alınarak hazırlanmıştır. Banka ve yetkilileri tarafından kaldırılması istenirse, iletişime geçilmesi yeterli olacaktır. Ayrıca bu ve diğer kampanyalar üzerinde, Halkbank değişiklik yapma ve kampanyaları durdurma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezinin aranması veya şubelerin ziyaret edilmesi yeterli olacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.