Halkbank Konut Kredisi

Konut Kredisi

Halkbank Konut Kredisi seçeneğini kullanarak hayalinizdeki eve hemen hemen sahip olabilirsiniz!

Hayalinizdeki evi kira öder gibi satın alabilir, ödemesini sabit taksitlerle yapabilirsiniz. Hemde satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin tam %75’i kadar Halkbank Konut Kredisi kullanabilirsiniz.

Çok cazip faiz oranları ve esnek ödeme koşulları ile 120 aya kadar vadeli Konut Kredisi kullanabilir, hayalini kurduğunuz evin taksitlerini keyifle ve zorlanmadan ödersiniz.

Halkbank Konut Kredisi Başvurusu

Çok cazip Halkbank Bireysel Kredilerinden hemen yararlanmak için gerekli belgeleri yanınıza alarak, en yakın Halkbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Örnek Konut Kredisi Tablosu

Yukarıda görsel olarak sunmuş olduğumuz “Konut Kredisi Örnek Tablosu”, bankanın resmi İnternet sayfası kaynak alınarak yayımlanmıştır. Güncel faiz oranları ve ödeme koşullarını öğrenebilmek için, banka şubelerine gidebilirsiniz.

  • Bahsedilen yıllık maliyet oranı, tahsis ücreti, faiz ve vergileri kapsamıyor.
  • Toplam maliyet oranları örnek olarak vade ve tutardan hesaplanmış.
  • Diğer masraflar; Ekspertiz fiyatı 650 TL olarak değer bulurken, ipotek tesis ücreti ise 155,76 TL olarak belirlenmiş.

Ayrıca hayat sigortasigortası primi ise, talep edenin cinsiyetine, yaşına ve talep edilen Konut Kredisi tutarına göre değişiklik gösterebiliyor.

Adı geçen “Halkbank Konut Kredisi Kampanyası” içerikli yazımızı tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. Halkbank bu kampanyayı durdurma ya da değişiklik yapma hakkına sahiptir. Çok cazip Bireysel Kredilerinden yararlanmak için gerekli belgeleri yanınıza alarak, hemen bir Halkbank şubesine başvurabilirsiniz.

Halkbank Konut Kredisi için istenen belge ve evrakları resmi İnternet sayfasına giriş yaparak bulabilirsiniz.

Halkbank tarafından sağlanan bu kampanyaya başvuru yapmadan önce, Halkbank Mortgage uzmanlarından yardım alabilirsiniz. Mortgage uzmanları; Konut kredileri konusunda sizlere oldukça etkili yardımları olacak olan uzman personel, bir çok detayı sizlere açıklayacaktır. Şubelere giderek Mortgage uzmanlarına ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Adı geçen “Halkbank Mortgage Konut Kredisi Kampanyası” içerikli konu, Halkbank resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. Kampanya hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için en yakın Halkbank şubesine gidebilir ya da müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçebilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.