Halkbank İhtiyaç Kredisi 2016

Halkbank İhtiyaç Kredisi 2016

Halkbank İhtiyaç kredisi 2016 kampanyaları ve uygun faiz oranlari ile, İhtiyaçlarınızı ertelemeyin!

Eğitim, seyahat, sağlık ve bunlara benzer tüm ihtiyaçlar için, “Halkbank İhtiyaç Kredisi” daima imdadımıza yetişiyor!

Halkbank İhtiyaç kredisi; evde bulunan eşyaları yenilemek ya da tadilat yaptırmak, araç bakımı yaptırmak, hatta evlilik hayali kuranların nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranları ile oldukça kaliteli bir şekilde karşılıyor. Yani her türlü nakit ihtiyacı oldukça etkili bir şekilde karşılama şansına sahip olduğunuz krediniz Halkbank’ta.

Halkbank 2016 İhtiyaç Kredisi Başvurusu

2016 yılı Halkbank İhtiyaç kredisi kampanyalarına başvuru yapmak için, gerekli belgeler ile birlikte size en yakın Halkbank Şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır.

Örnek İhtiyaç Kredisi Kullanımı

Kredi tutarı: 10.000 TL.
Kredi Vadesi: 36 Ay
Kredi Faiz Oranı (Aylık): 1.43% – 1.49%
Tahsis Ücreti: 52.50 – 0 TL.
Yıllık Toplam Maliyet Oranı %: 23.1170% – 23.6969%

Yukarıda verilen örnek; Toplam maliyet oranları örnek tutar ve vade üzerinden hesaplanmış olmaktadır. Tahsis ücretine %5 Banka sigorta muamele vergisi (BSMV) dahil edilmiş. Hayat sigortası primi, müşterinin cinsiyeti, yaşı ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 10.000 TL. 36 ay vadeli kredi kullanımları 35 yaşında olan bir erkek banka müşterisi için 1 yıllık sigorta primi otuz 30 TL’dir.

Yukarıda adı geçen “Halkbank 2016 İhtiyaç Kredisi Kampanyası” içerikli konuyu, tamamı ile bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen Kredibanka.org takipçileri, Halkbank kampanya sayfasına göz atabilirler. İlgili konuyu Halkbank resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. Banka gerekli ve geçerli tüm şartlar ve koşullar hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Halkbank-ihtiyac-kredisi-2016Halkbank müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek, bankanın sağlamış olduğu her türlü bankacılık konuları hakkında görüş ve önerilerinizi belirtme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu ve buna benzer tüm içeriklerimiz için, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Bizi takip ettiğiniz ve destek verdiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız. Halkbank İhtiyaç Kredisi 2016 Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.