Halkbank EFT Saatleri Kaçta Bitiyor?

Halkbank Eft saatleri bu sayfada güncel olarak belirtmiştir. Halk bankası Eft başlangıç ve bitiş saati hakkında aklınıza takılan tüm soruları, aşağıda bulunan yorum kutusuna yazabilirsiniz.

halkbank eft saatleri

Halk Bankası Para Transfer (EFT) Hizmeti

Halk bankası, hızlı ve kaliteli para transfer hizmeti veren bir banka’dır. Oldukça önem verilen bu hizmet için müşteri memnuniyeti ve mağdur edilmemesi önem verilen arz etmektedir. Fakat her bankada olduğu gibi Halk bankası da EFT işlemleri için küçük miktarlar da olsa bir ücret talep eder. Halk bankası Eft ücretleri için bakınız. Banka hesaplarına anında para transferi, yani EFT yapmak için belirli bir zaman aralığı şartı bulunmaktadır. Halk bankası Eft saatleri arasında yapılan işlemler, çok kısa bir süre içerisinde hesaba yatar. Bu şekilde müşterinin bir sonraki işlemi için hazırlıklar sürer. Halkbank Eft bitiş ve başlangıç saatleri aşağıda belirtilmiştir.

Halkbank EFT Saatleri

  • Halkbank Eft başlangıç saati 08:00 olarak belirlenmiştir. Mesai başlangıcı ile birlikte “Elektronik Fon Transferi” işlemleri anında iletilir. Gecikmeli işlemleri erteleme şansı sunulmaktadır.
  • Halk bankası Eft bitiş saati ise 16:30 olarak belirlenmiştir. Belirlenen bu saat sonrası yapılan işlemler, bir sonraki iş günü mesai başlangıç saatinden sonra ki saatler arasında gerçekleşir.

Halkbank Eft zamanı 2018 yılı için sabah 08:00’da başlayıp, akşam mesai bitiş saatinden önce 16:30’da son bulmaktadır. Halkbank ileri tarihli Eft işlemleri ise 24 saat boyunca yapılıyor. Bu işlemi Eft talimatı vererek yapabilirsiniz. Yalnız talimat verince, gecikmeli ücret alınıyor. Gecikmeli ücret tarifesini öğrenmek için buraya tıklayınız. Bankalar, geç yapılan işlemler için ekstra hizmet bedeli talep eder. Bu durumu göz önüne alarak hizmet alınması ve buna göre bir ödeme planı yapılması önerilir. Aksi takdirde, beklenmedik bir işlem ücreti talep edilebilir.

halkbank eft saatleri

Halkbank para transfer saatleri

Yukarıda belirtilen zaman aralıkları, halkbank resmi İnternet sayfasına bakılarak hazırlanmıştır. Belirtilen saat ve ücretleri göz önüne alarak, para transfer işlemleri yapabilirsiniz. Konunun güncel olmadığını düşünüyor iseniz, lütfen yorum yaparak sorular sorunuz. Banka bu saatleri ve zaman aralıklarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu nedenle belirtilen işlem için yapılan değişiklikler için kredi banka sitesi sorumlu tutulamaz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.