Halkbank EFT Saatleri 2016

HalkBank EFT İşlemleri

Halk bankası müşteri memnuniyeti konusunda oldukça titiz davranışı ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyişi ile adından sıkça söz ettiren bir bankamızdır. Halk Bankası EFT İşlemleri oldukça önemli tutulmakta ve müşterinin mağdur edilmemesi göz önünde tutularak anında EFT işlemleri karşılık bulmaktadır. Fakat her bankada olduğu gibi Halk bankası da EFT işlemleri için küçük miktarlarda da olsa bir ücret talep etmektedir. Halk Bankası EFT Ücretleri 2016 yılında belirtilmiştir. Bankalardaki hesaplarınıza anında para transferi işlemi yani EFT yapabilmeniz için, belirli bir zaman aralığı da bulunmaktadır. Halk Bankası EFT Saatleri arasında yapılan işlemler anında hesaba geçirilmekte ve müşterinin bir sonraki işlemi için hazırlıklar sürdürülmektedir. Banka para aktarım işlemleri zaman aralığı ise aşağıda belirtilmiştir.

halk-bankası-eft-saati

Halkbank EFT Saatleri 2016

Halkbank EFT Başlangıç Saati 08:00 olarak belirlenmiştir. Mesai başlangıcı ile birlikte Elektronik Fon Transfer işlemlerinizi anında iletebilir, gecikmeli işlemlerinizi erteleyebilirsiniz. Halk Bankası EFT Bitiş Saati 16:30 olarak yer bulurken, bu saatten sonraki işlemler bir sonraki iş günü mesai başlangıcından sonra ki saatler arasında gerçekleştirilmektedir. Halk Bankası EFT Saatleri 2016 yılı içerisinde sabah 08:00’da başlayıp, akşam kapanış mesai bitiş saatinden önce 16:30 aralığında son bulmaktadır. Halkbank İleri Tarihli EFT işlemleri ise 24 saat süreli olarak belirtilmiştir.

Yukarıda belirtilen Halkbank EFT Saatleri 2016 yılı için halk bankası resmi İnternet sayfasından kaynak alınarak belirtilmiştir. Belirtilen saatlere uygun olarak ödemelerinizde anında hesaplar arası para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Bankanın EFT Saatlerini değiştirme hakkı saklıdır.

Halkbank EFT Saatleri 2016
4 (80%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir