Halk Bankası EFT Ücreti 2016

Halk Bankası EFT İşlemleri 2016

Halk Bankası müşterilerine vermiş olduğu güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile sürekli olarak müşteri portföyünü arttırma oranında yükselişe olan bankalar arasında yerini almaktadır. Bankanın kredi, kredi kartı gibi düşük faizli ve kullanışı kolay ürünlerinin yanı sıra, Elektronik Fon Transferi Hizmeti (EFT) de vermektedir. Halk Bankası Elektronik Fon Transferi hakkında yapacağımız bilgilendirmelerde artık ”EFT” adı ile hitap edeceğiz. Bankanın EFT işlemlerinden hizmet alırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Örneğin Halk Bankası EFT Saatleri dikkat etmeniz gereken bir konu ve gerekli bilgiyi alabileceğiniz sayfa işaretlenmiştir. Ayrıca Halk Bankası EFT Ücreti 2016 yılı için belirlenen rakamlar aşağıda belirtilmiştir.

halk-bankası-eft-ücreti-2016

Halk Bankası EFT Ücreti 2016

Halk Bankası EFT Ücreti her yıl değişik oranlarda belirlenmektedir. Bankanın sunmuş olduğu EFT işlemlerinde farklı türden ücretlendirme yapılabilmektedir. Örneğin hesaptan yani bankadan gönderilen EFT işlemi için asgari tutar 38.00 TL. olurken, azami tutar ise 325.00 lira olarak belirlenmiştir. Halk Bankası İnternet Şubesi EFT İşlem Ücreti ise 1.86 TL’dir. Yine İnternet şubesinden ileri tarihli yapmak istediğiniz her EFT işlemi için 0.43 TL. İşlem ücreti alınmaktadır. Halk Bankası isme gelen EFT işleminin kasadan ödenme ücreti asgari tutarı 32.00 lira olurken, azami tutar ise 325.00 TL’dir. Nakit olarak kasadan yani bankadan gönderilen işlem ücreti asgari tutarda 43.00 lira olurken, azami tutar ise 325.00 Türk lirası olarak değerlendirilir. Aynı hizmeti yukarıda sayfa linki paylaştığımız gibi bankanın eft işlem saatleri dışında yaparsanız, Halk Bankası Geç EFT İşlem Ücreti 50.00 asgari tutar, 350.00 lira ise azami tutar olarak belirlenmiştir.

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Halk Bankası EFT Ücreti 2016 verileri, Halk bank resmi hizmet noktalarından alıntı olarak yayınlanmıştır. Banka bu rakamları değiştirme hakkını saklı tutar.

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.