Günde 12 Liraya Bayram Kredisi

1 Skor2 Skor3 Skor4 Skor5 Skor (Bu yazıma oy verir misiniz?)
Loading...

Günde 12 Liraya Bayram Kredisi

Finansbank günde 12 liraya Bayram kredisi veriyor! Üstelik 10.000 TL’ye ve 36 aya varan vade seçenekleri ile birlikte. Dilerseniz Bayram kredisine hemen başvurup, İhtiyaçlarınızı anında karşılar ve 3 ay ertelemeli ödeme yaparsınız. Yazımızın devamında, isterseniz hizmet detaylarına şöyle bir göz atalım.

Finansbank Bayram Kredisi

Günde 12 Liraya Bayram kredisi

Başvuru Kanalları

3 ay ertelemeli ve 36 aya varan vade seçenekleri ile bu hizmet başvurusunu yapabilmek için 19.09.2016 tarihine kadar T.C. kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca bankanın kendi müşterileri İnternet ya da Cep şubesini kullanarak anında başvuru yapılabiliyor. Hemde onaylandıktan hemen sonra kullanma şansına sahip olunabilir. Online başvuru yapmak için tıklayın.

Hizmet noktalarına yapacağınız başvurular için alacağınız ön onay sonrası, şubeye giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Banka yetkilileri tarafından oldukça kaliteli bir şekilde ağırlanır, gerekli tüm bilgileri bu kişilerden öğrenebilirsiniz. Üstelik gitmişken Finansbank Kredi Kartları hakkında bilgi alabilir, faiz oranlarını ve ödeme koşullarını detayları ile öğrenebilirsiniz. Dilerseniz yazımızın devamında “Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası” detaylarını incelemeye devam edelim.

Faiz Oranları

Finansbank Günde 12 TL’ye Bireysel İhtiyaç Kredisi hizmetinden yararlananlar, 10.000 TL’ye kadar limit belirleme şansına sahip olabiliyor. Kredi faiz oranları ise, müşterinin kredi notuna göre değişkenlik göstermektedir.

Örneğin Kredi Notu düşük olan bir banka müşterisi ile bu puanın yüksek olan kişiler için aynı faiz oranları uygulanmaz. Bu sistemi sadece bu bankadan değil, Türkiye Bankacılık sektörü içerisinde yer alan bir çok kuruluşta görebilirsiniz. Nitekim, başvurunuzu tamamlamadan önce kredi Skorunu öğrenmeniz faydalı olacaktır.

Gerekli Belgeler

  • Kimlik  (Nüfus cüzdanı)
  • Adresinizi gösterir belge
  • Düzenli gelir belgesi

bu belgeleri tamamlayıp, size en yakın Finansbank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Bankanın sunmuş olduğu diğer İhtiyaç Kredisi seçeneklerine göz atmak için Finansbank kategorimizi ziyaret etmenizi önemle tavsiye etmekteyiz.

Finansbank Bayram Kredisi

Günde 12 Liraya Bayram kredisi

Sizler için paylaşımda bulunmuş olduğumuz bu “Günde 12 liraya Bayram kredisi” yazımızı, tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. Finansbank kredi kampanyası şartlarını, faiz oranlarını ve diğer seçeneklerini değiştirme ya da durdurma hakkına sahiptir. Bu nedenle kampanya koşulları veya hizmetleri sayfamız ile ilişkilendirilemez. Teşekkür eder, saygılar sunarız. Kredibanka.org

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir