GS Bonus Kart Başvurusu Denizbank

Denizbank GS Bonus Kredi Kartı

Harcama yaptıkça takımımız kazansın diyenlerin yardımına “Denizbank GS Bonus” kredi kartı koşuyor. Galatasaray Spor kulübü amblemini göre ayarlanmış ön yüzü ve taraftarlarına özel avantajlar sağlayan bir kredi kartı’dır. GS Bonus kredi kartına özel olarak tanımlanmış bazı kampanya ve avantajları aşağıda başvuru yazımızın hemen altında maddeler halinde detaylı olarak anlatmaya çalışacağız.

GS Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Başvuru yapmak için birden fazla seçenek var ve bu seçeneklerin her birinden yararlanma şansına sahipsiniz. Başvuru kanalları ise şu şekildedir; Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarası (Telefon bankacılığı), Denizbank şubeleri, www.denizbank.com (Açık deniz bankacılığı), SMS ile başvuru imkanı. SMS ile GS Bonus kart başvurusu yapmak için; GS yazıp bir boşluk bırakın, ardından TC Kimlik Numaranızı da yazarak 3280’e gönderiniz.

GS Bonus Kart Kampanya Ve Avantajları

  • GS store mağazalarda indirimli alışveriş imkanı sunar.
  • Çekilişler sonucu kazananlar Galatasaray profesyonel futbol takımı oyuncularının katılmış olduğu bazı organizasyonlara katılma şansı elde edilir.
  • GSMobile ve GSTV tarafından sunulan kampanyalardan, GS Bonus kart sahipleri öncelikli olarak yararlanma şansına sahiptir.
  • Futbol takımının deplasman maçlarına takım ile birlikte gitme imkanı.
  • Türk Telekom Arena stadında profesyonel futbol takımının oynanacak resmi maçlar için, GS Bonus card sahiplerinin öncelikli bilet alma imkanı ve stadın içerisinde farklı bir çok sürprizler.
  • GS Bonus Platinum Kart sahiplerine Suada Club’da (Galatasaray Adası) çok özel fırsat avantajları.
  • Ayrıca GS Bonus Platinum kart sahibi olan banka müşterileri, Galatasaray adası içinde bulunan havuzdan ücretsiz olarak (hafta içi) yararlanma şansına sahiptir.
  • Dünyanın her neresinde olursa olsun, yapılan tüm alışverişler den bonus puan kazanma şansı var. Biriken bu bonus puanları, bonus üyesi olan iş yerlerinde dilediğiniz zaman harcama şansına sahipsiniz. Buna göre 1 bonus puan, 1 lira olarak değer bulmaktadır.
  • GS Bonus kart sahipleri yurt içi ve yurt dışında bulunan ATM’lerden diledikleri zaman nakit avans çekme imkanına sahip olacaklardır.

Denizbank-gs-bonus-kredi-kartiYukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm kampanya ve avantajlar Denizbank GS Bonus Kredi Kartı ve GS Bonus Platinum Kart sahiplerine özel olarak sunulur. Banka bu avantaj ve kampanyalar için, değişiklik yapma hakkını saklı tutar. En doğru ve güncel bilgileri GS Bonus görselini tıkladıktan sonra gideceğiniz, deniz bank resmi İnternet sayfasından alabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kredibanka.org

GS Bonus Kart Başvurusu Denizbank
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir