Google Para Ödülü 17 Yaşında Gence Verildi

Google para ödülü alan genç daha 17 yaşında! Ödülü alan genç, çok mutlu olduğunu ve çalışmalarına devam edeceğini söyledi. Google arama motorunun bir açığını bulan genç, para ile ödüllendirildi.

Google Kaç Para Ödül Verdi?

Google tarafından verilen ödülün parasal değeri 36 bin dolar. Türk parası olarak değerlendirilirse yaklaşık 165 bin TL gibi bir rakam ortaya çıkıyor.

Para Ödülü Neden Verildi?

Google arama motorunun güvenlik açığı olduğu ortaya çıktı. Kötü niyetli internet korsanları tarafından daha önce keşfedilmiş olsaydı, Google için kötü bir durum ortaya çıkabilirdi. Bu nedenle, bu açığı ortaya çıkaran gence para ödülü layık görülmüş oldu.

Google Para Ödülünü Kim Aldı?

Google tarafından 36 bin dolarlık para ödülüne layık görülen genç daha 17 yaşında. Uruguay vatandaşı olan “Ezequiel Pereira” isimli bir genç olduğu öğrenildi. Pereira tarafından yapılan açıklamaya oldukça memnun olduğunu kanıtlar nitelikte.

Ezequiel Pereira: Gerçekten çok mutlu hissetmemi sağlayan bir durum. Çok önemli bir destek verdiğimi düşünüyorum. Daha öncede 4 kere ” Google açıklarını buldum”. Tekrar bulursam, yine şirket yetkileri ile paylaşırım. Tarzında açıklamalar yaptı.

Google’den Nasıl Para Kazanırım?

Haberin detaylarını inceleyen bir çok kişi tarafından mail yağmuruna tutulduk. Bir çok kişinin aklına gelen bir soru olan “Google’dan nasıl para kazanılır?” sorusuna, haberin detayları örnek teşkil edici bir cevap niteliği taşıyor.

Aynı zamanda internet üzerinden para kazanmak için bir çok kişi tarafından “Google Adsense” sektörü tercih ediliyor. Ülkemiz genelinde oldukça düşük rakamlar kazandıran Adsense, bir çok kişiyi farklı kollardan para kazanmaya yönlendiriyor. Özellikle e-ticaret alanında para kazanılması mümkün bir hal almaya başladı. Nitekim ülke genelinde bu işi çok kolay bir şekilde yapabileceğiniz; sahibinden, hepsiburada, n11, vb. İnternet siteleri mevcuttur. Bu piyasalar hakkında bilgi toplayıp, hızlıca para kazanmaya başlanabilir. Yine bu piyasalara giriş yaptıktan hemen sonra batan bir çok şirket göze çarpıyor. Bu nedenle sektöre girerken, sağlam adımlar atılması ve çok dikkatli olunması gerekiyor.

https://www.kredibanka.org

Google tarafından para ödülü alan Uruguay vatandaşı hakkında aklınıza gelenleri aşağıya yazabilirsiniz. Arama motoru tarafından verilen farklı ödül ve para kazanma alanları varsa, lütfen yorum olarak bizleri de bilgilendiriniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.