Bu sayfada kredibanka.org adlı web sayfasının gizlilik bildirimi yapılmıştır.

gizlilik

Gizlilik

Gizlilik Bildirimi

Bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanılması ve bu site aracılığı ile aktarılmış olan tüm dosyaların açabileceği sorunlar ve hukuki sorumluluklar tamamen kullanıcıya aittir. Bu sitede yorum, iletişim aracılığı ile bırakılan tüm kişisel bilgilerin sorumluluğu yorum yapan kişilere aittir. Sitede yapmış olduğunuz yorumların geri alınabilir olduğunu unutmayınız. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek silinmesi için lütfen başvuruda bulunabilirsiniz. İletişim sayfasını kullanınız. Gerekli koşulların yerine getirilmesini sağlamak için iletişime geçiniz. Lütfen maillerinizde yorum linkini atmayı unutmayınız. Yorum linki atılmayan yazılar için herhangi bir işlem yapılamayabilir.

Konularda içerisindeki yazılan tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Banka ve finans kuruluşlarının vermiş olduğu hizmetler sayfamız aracılığı ile sunulur. Verilen bu hizmetlerin, bu rakamlarda olduğu anlamına gelmemektedir. Banka veya kuruluşlar vermiş olduğu hizmetlere dair ücretlendirme, saat farkı ve tüm yöntemleri değiştirme hakkını saklı tutarlar. Güncel bilgileri hizmet alınan banka veya kurumlardan alabilirsiniz. Dilerseniz yazılar içerisinde bulunan iletişim butonları kullanılabilir. Bu bilgilerin yeterince vurgulanmadığını düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, kredi banka uzman kadrosu ile iletişime geçiniz. Bu bilgileri 24 saat içerisinde düzeltmeye çalışılacaktır. Göstermiş olduğunuz anlayış ve alakadan dolayı teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.