Bu sayfa üzerinde verilen bilgiler www.kredibanka.org adlı web sayfasının gizlilik bildirimi olarak düzenlenmiştir.

gizlilik

Gizlilik Bildirim Bilgileri

Bu site hiç bir kar amacı gütmeden haber niteliği taşıyan bildirimler yapar. Herhangi bir banka ve finans kuruluşu ile alakalı değildir. Sayfalar üzerinde bahsi geçen kampanyalar, avantajlı bilgiler, faiz oranları, vadeler, başvuru seçenek ve yöntemleri veya diğer tüm bilgiler değişiklik gösterebilir. Bu bilgilerin en güncel ve doğru halini, ilgili banka veya finans kuruluşuna ait resmi internet sayfası, şubeleri veya müşteri hizmetleri telefon numarasından alabilirsiniz.

Kişisel Bilgilerin Toplanması

Kredibanka.org olarak, sayfayı ziyaret eden hiç kimseden kişisel bilgilerini istemiyoruz. Kişisel bilgileri istememe nedenimiz ise buna ihtiyaç duymuyor olmamızdır.

Sayfamız üzerinden “kayıt olma” gibi bir durum söz konusu değildir. Kayıt olma durumu söz konusu olmadığı için herhangi bir şekilde “kişisel bilgi” paylaşımı yapmanıza gerek kalmaz.

Yorum Yaparken Alınan Bilgiler

Sayfalarımız üzerinden yorum yaparak soru sormak veya bilgi paylaşmak isteyen kişilere bir takım sorular sorulur. Bu sorular, “wordpress” üzerinden işlenir ve herhangi bir kişi, kurum veya kuruluş ile paylaşılmaz. Yorum yaparken sorulan bazı kişisel bilgiler şu şekildedir;

  1. Ad ve soyad.
  2. e-mail (e-posta) adresi.
  3. Sahip olunan (varsa) web sayfa adresi.

Bu bilgilerin sorulma amacı; yorum yapan ve yoruma onay verenlerin, sizin gerçek kişi olup, olmadığını anlaması içindir. Bot veya diğer sahte yazılımlar tarafından yapılan gereksiz paylaşımların önüne geçme amacı taşımaktadır. Bu sayede, insanlara verilen bilgilerin doğruluğunu ve güncelliği kontrol edilir. (Yapılan yorumlar ve paylaşımların doğruluğu ve güncelliği olmayabilir.) Bu nedenle size daha öncede belirtmiş olduğumuz gibi resmi yayın organları üzerinden bilgi almanız önerilir.

Yorum yaparken istenen bilgilerin nerelerde kullanılacağı konusunu merak edenler. Yorum kısmına bırakılan ad, soyad, e-posta adresi ve varsa site bilgilerini, hiç bir yerde kullanmıyoruz. Nitekim bu bilgileri doğru verme zorunluluğunuz da yoktur. Dilerseniz guest veya misafir olarak da nick (yorum yapan adı) yazılabilir.

Google Adsense hizmetlerini kullanılırken ne tür bilgiler toplandığını anlamanızı istiyoruz.

Reklam Firmalarının Gizliliği Koruması

“Google” ve “Adsense” tarafından yapılan gizlilik bildirimi aşağıda belirtilmiştir.

Kullandığınız dil gibi temel konulardan, en fazla işinize yarayacak reklamlar, internet’te sizin için en önemli kişiler veya hangi YouTube videolarını beğenileceği gibi karmaşık konulara kadar her tür bilgiyi, tüm kullanıcılarımıza daha iyi hizmetler sunmak amacıyla toplarız. Google’ın topladığı bilgiler ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığı, hizmetlerimizi kullanma ve gizlilik kontrollerinizi yönetme biçiminize bağlıdır.

Bir Google hesabı’nda oturum açmadığınızda, kullandığınız tarayıcıya, uygulamaya veya cihaza bağlı benzersiz tanımlayıcılar ile toplanan bilgiler depolanır. Bu, farklı tarama oturumlarında dil tercihlerinizi koruma gibi işlemler yapılmasına yardımcı olur.

Oturum açtığınızda da bilgi toplanıyor. Google hesabınızda depolanan bu bilgileri kişisel bilgiler olarak değerlendirilir. Devamı için bknz.

Bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanılması ve bu site aracılığı ile aktarılmış olan tüm dosyaların açabileceği sorunlar ve hukuki sorumluluklar tamamen kullanıcıya aittir. Bu sitede yorum, iletişim aracılığı ile bırakılan tüm kişisel bilgilerin sorumluluğu yorum yapan kişilere aittir. Sitede yapmış olduğunuz yorumların geri alınabilir olduğunu unutmayınız. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek silinmesi için lütfen başvuruda bulunabilirsiniz. İletişim sayfasını kullanınız. Gerekli koşulların yerine getirilmesini sağlamak için iletişime geçiniz. Lütfen maillerinizde yorum linkini atmayı unutmayınız. Yorum linki atılmayan yazılar için herhangi bir işlem yapılamayabilir.

Konularda içerisindeki yazılan tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Banka ve finans kuruluşlarının vermiş olduğu hizmetler sayfamız aracılığı ile sunulur. Verilen bu hizmetlerin, bu rakamlarda olduğu anlamına gelmemektedir. Banka veya kuruluşlar vermiş olduğu hizmetlere dair ücretlendirme, saat farkı ve tüm yöntemleri değiştirme hakkını saklı tutarlar. Güncel bilgileri hizmet alınan banka veya kurumlardan alabilirsiniz. Dilerseniz yazılar içerisinde bulunan iletişim butonları kullanılabilir. Bu bilgilerin yeterince vurgulanmadığını düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, kredi banka uzman kadrosu ile iletişime geçiniz. Bu bilgiler için 24 saat içerisinde düzeltme yapılacak veya kaldırılacaktır. Göstermiş olduğunuz anlayış ve alaka için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız. Kredi banka.