Genç Emeklilik Planı

Bireysel emeklilik kampanyaları içerisinde duyurulan genç emeklilik planı hakkında yazımızda detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Genç Emeklilik Planı ile ilgili yazmış olduğumuz bu içeriğe katkıda bulunmak için, yorum yapabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yarınını bugünden düşünen gençler için tasarlanmış olan genç emeklilik planı, yaşlandığında rahat bir hayat sürmek isteyenler için, gençleri yaşlılıklarını bugünden düşünmeye çağırıyor. Anadolu Hayat tarafından başlatılan, gençler ve geleceğini düşünenler için ideal imkanlar sunan bu kampanyayla geleceğinin ilk adımını atmak isteyenlere birikim imkanları sunmaktadır. 18 ila 25 yaş arasında bulunan gençler için hazırlanmış olan genç emeklilik planında, gençler geleceğe yatırım yapmaya teşvik ediliyor. Düşük katkı payları sunan kampanyada yolun başında emeklilik için ilk adımların atılması planlanıyor. Sadece gençlere özel olarak hazırlanan bu sistemle, emekliliğe çok var demeden ne kadar erken yaşta emeklilik için birikim yapılmaya başlanırsa o kadar yarar sağlanabilir fikri aşılanıyor.

Genç Emeklilik Kampanyası

Anadolu Hayat ve İş bankası iş birliğiyle hazırlanan Genç emeklilik kampanyasın da, geleceğini bilinçli bir şekilde planlamak isteyen gençlere özel fırsatlar sunuluyor. Her bütçeye hitap eden bu kampanya ayda 70 lira ödeyerek emeklilik günleri için birikim yapmaya 18 yaşından itibaren başlayabilmeniz olanaklı hale getiriyor. Devletin % 25 katkı payının da desteğiyle hareket edilen kampanyada 70 lira alt sınır olarak belirleniyor. Bütçesi daha uygun olan gençler aylık ödemelerini yükselterek % 25 devlet katkısının da yardımıyla daha büyük bir birikim sahibi olabilirler.

Genç Emeklilerin Ödeme Planı

Genç emeklilik kampanyası dahilinde ödemeleri aylık olarak yapabileceğiniz gibi 3 aylık ve 6 aylık gibi ödeme seçenekleriyle de bireysel emeklilik sistemine dahil olabilirsiniz. İş Bankası ortaklığıyla yürütülen kampanyada ödemelerinizi dilerseniz İş’te üniversite kartınız mevcutsa kredi kartı üzerinden de gerçekleştirmeniz mümkündür. Sistemin bir diğer avantajı olarak karşımıza çıkan bu uygulamada birikimlerinizi sadece nakit değil, kredi kartıyla da yapmanız olasıdır. Gençleri zorlamadan ve bunaltmadan birikim yapılmasını olanaklı hale getiren Genç emeklilik kampanyası 18 – 25 yaş gençleri kapsayan cazip bir emeklilik kampanyasıdır. Kampanya hakkında merak ettiğiniz tüm konuları Anadolu Hayat ve İş Bankası şubelerinden, İnternet sitelerinden öğrenebilirsiniz. Genç emeklilik sistemine dahil olarak birikimlerinizi oluşturabilir, şimdiden geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

Genç emeklilik planı ile ilgili yazmış olduğumuz yazımıza katkıda bulunmak için yorum yapabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür eder, saygılar sunarız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.