GarantiPay Nedir?

GarantiPay Nedir?

GarantiPay Nedir?: Garanti bankası müşterilerinin, yine Garanti bankası Sanal üye iş yerlerinin İnternet siteleri ve mobil uygulamaları üzerinden yapmak isteyecekleri alışverişleri, kart bilgilerini paylaşmadan çok kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilmelerini sağlayan bir ödeme servisidir. GarantiPay; Garanti bankasının BonusFlaş uygulamasına entegre edilmiş olarak çalışmaktadır.

garantipay-nedir?

GarantiPay

GarantiPay İle Ödeme Nasıl Yapılır?

GarantiPay ile nasıl ödeme yapabilirim sorusunun cevabı oldukça basit!

Garanti Bankası BonusFlaş uygulamasına sahip olan müşterilerin, işlem sırasında uygulamaya iletilecek olan ödeme bildirimini onaylamaları yeterli olacaktır. Farklı her hangi bir işlem ya da uğraşa gerek kalmayacaktır.

Üye İş Yerinin Sitesine GarantiPay Eklemesi

Garanti bankası sanal üye iş yerleri; ek bir maliyeti olmayan bu servisi Sanal POS’lar üzerinde yapılacak olan küçük çaplı bir geliştirme sonrası, İnternet sitesi ve mobil uygulamalarına dahil edilmesi sonrası, GarantiPay aracılığıile ödeme kabul edebilecektir.

Eticaret@garanti.com.tr  ya da 444 0 339/7 aracılığı ile Garanti destek ekibine talebinizi iletmeniz sonrası, gereken tüm bilgi ve yönlendirme hizmetini alabilirsiniz.

GarantiPay İle Harcama Yapma

App Store ya da Google Play Store aracılığı ile Garanti bankası BonusFlaş uygulamasını indirdikten sonra, GarantiPay kabul eden üye iş yerlerinde hemen ödeme ya da harcama yapmaya başlama imkanına sahip olursunuz.

Yukarıda adı geçen “GarantiPay Nedir?” Başlıklı yazımız eticaret.garanti.com.tr adresi kaynak alınarak hazırlanmıştır. GarantiPay BonusFlaş uygulamasına entegre edilmiş olarak çalışan bir hizmet olup, Garanti bankası üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde kullanma şansına sahip olunabilir. GarantiPay işlemi esnasında gelecek olan ödeme bildiriminin onaylanması, GarantiPay kullanımını sağlayacaktır. GarantiPay Nedir? hakkında yapacağınız her türlü görüş ve önerilerinizi titizlikle inceleyerek, Kredibanka.org takipçileri ile hemen paylaşmaya çalışacağız. Bizi takip etmeye devam ettiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.