Garanti Paracard Özellikleri Nelerdir?

Garanti bankası tarafından sunulan garanti paracard özellikleri ve hizmetleri hakkındaki bir çok bilgiyi buradan alabilirsiniz. İsterseniz aşağıda bulunan yorumlama kısmına sorularınızı bırakabilirsiniz.

garanti paracard ozellikleri

Garanti paracard özellikleri

Garanti Paracard Özellikleri

Garanti Paracard, ATM ve bankamatik kartları arasındaki en kapsamlılarından ve sürekli geliştirilen bir kart olma özelliği taşıyor. Garanti bankası tarafından hazırlanan kampanyalar ve diğer avantajlar, paracard kullanıcılarının yüzlerini sürekli güldürür. Garanti paracard, neredeyse bir kredi kartı olma özelliğini taşır. O kadar çok özellik sunuyor ki, bir çok kullanıcısı kredi kartlarına ihtiyaç bile duymaz.

Garanti paracard kullanıcıları, bu bankamatik kartını maaş, hesap ve alışveriş kartı olarak kullanabilir. Özellikle alışveriş yaparken sağladığı avantajlar, bir çok kişinin kullanım amacını belirliyor. Bu bankamatik kartını alışverişlerde kullanabilir, yanınızda nakit para taşıma derdinden kurtulursunuz. Bir çok kişi, maaş hesabından yatan paralar ile kredi kartı limiti derdine düşmez. Kısacası maaş hesabının bağlanmış olduğu paracard,limit derdine son verir. Ayrıca bu kartlara garanti bankası tarafından kredili paracard limiti veriliyor. Banka, bir çok maaş müşterisi için bu seçeneği aktif hale getirmiştir. Tabii ki bu durum, isteğe bağlı olarak uygulanır. Kredili limit istemeyen müşteriler için bu limit taktim edilmez.

Bu karta sahip müşteriler yanlarında nakit para taşıma problemi yaşamaz. Örneğin herhangi bir teknoloji mağazasına gidip bilgisayar almaya karar verdiniz. Bu bilgisayarın toplam tutarı 5 veya 10 bin TL. Bilgisayarı almak için cebinizde bulunması gereken toplam tutar, oldukça fazla yer kaplayacak ve dikkat çekecektir. Tabii ki kimse parasını hırsızlara kaptırmak istemez. Zaten bu nedenle bir çok kişi kredi veya bankamatik kartı kullanıyor. Bankamatik veya kredi kartı çalınsa bile, hemen iptal işlemi yaptırılabiliyor. Bu gibi durumlarda yapmanız gerekenleri buradan detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Paracard taksitlendirme veya kredili işlem yapmak istemediğiniz her işlemi size kolayca sunar. Kullanımı oldukça kolay ve incecik yapısı ile taşıma derdi olmaz.

garanti paracard ozellikleri

Garanti paracard özellikleri

Paracard Hizmetleri

Paracard ile yapılan alışverişlerde, tıpkı garanti bankası Bonus kredi kartları ile yapılan alışverişlerde olduğu gibi Bonus puan kazanma şansı var. Özellikle Garanti Bonus üyesi iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde, sizlere kazanması en bol bonus puan imkanını sunacaktır. Harcamalar sonrası biriken puanları, bir sonraki alışverişlerde kullanılabilir. Hesap numarası ve kart numarası üzerinde yazıyor olacaktır. Ayrıca kartın üzerinde müşteri numarası’da yazıyor olacaktır. Yani Paracard müşteri numarası, hesap numarası gibi gerekli bilgileri sizlere sunacaktır. Detaylı bilgileri garanti bankası resmi adreslerinden alabilirsiniz. Şubeleri ve İnternet sitesi aracılığı ile bir çok bilgi sunulur.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.