Garanti İbanla Para Gönderme

Garanti İbanla Para Gönderme

Garanti ibanla para gönderme işlemi yapmak artık çok kolay!

Garanti bankası hizmet noktaları aracılığı ile yapacağınız para transfer işlemleri hem çok kolay, hem de çok avantajlı. Bankanın sunmuş olduğu para transfer işlemi hizmet noktaları aşağıda belirtilmiş olup, sadece bir tıkla transfer işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

İbanla Nasıl Para Gönderilir?

Garanti bankası hesabınıza ait iban numaranız ile para gönderme işlemi yapmak için önce Garanti Bankası iban numarası sorgulama işlemi yapalım. Artık iban numaranızı öğrendiğinize göre, iban numarası ile para gönderme işlemine başlayabiliriz.

Aşağıda vereceğimiz örnekte; Turhan Garanti bankası aracılığı ile Havva’ya para transfer etmek istiyor, fakat iban numarasıyla nasıl para gönderilir bunu bilmiyor. Bunu detaylı bir örnek ile anlatmaya çalışacağız.

Turhan (GÖNDERİCİ) Garanti İnternet şubesi girişi yaptıktan sonra, buradaki menüler içerisinde bulunan “Para Transferi” menüsüne tıklar. Burada karşısına bir çok para gönderme seçeneği (Hesaba, isme) çıkacak ve bunlardan işine yarayanı seçer. Ardından “İban no ile gönderme” seçeneğine tıklayıp, göndereceği (ALICI) kişinin iban numarasını tuşlar. Göndermek istediği para tutarını ve geri kalan kutucukları doğru bir şekilde doldurduktan sonra, tüm numaraları tekrar kontrol etmeyi unutmaz. Çünkü iban ya da göndermek istediği tutarı yanlış girmesi gibi bir durum, onu zaman kaybetmesine mâl olacaktır. Örneğin iban numarasında yanlış bir numara tuşlaması durumu oluşursa, farklı bir banka müşterisinin hesabına para göndermiş olabilir. Bu nedenle girdiği tüm bilgileri tekrar ve dikkatli bir şekilde kontrol ettikten sonra “Onay” butonuna basarak garanti İbanla para gönderme işlemini tamamlamış olur.

ibanla-para-transferi-garanti-bankasi

İban Numarası Öğrenme

Bugün sizlere bahsetmiş olduğumuz “Garanti bankası ibanla para gönderme” başlıklı konuyu tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. “Garanti bankası iban numarasıyla nasıl para transfer edebilirim” içerikli konu hakkında yapacağınız tüm görüş ve önerilerinizi titizlikle inceliyor, ardından tüm takipçilerimiz ile aynı anda paylaşıyoruz. Bilgi sahibi olduğunuz her türlü bankacılık ve finans hizmetleri hakkında bizimle paylaşımda bulunmanızı rica eder, saygılar sunarız. Bizi takip ederek desteklerinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Garanti İbanla Para Gönderme
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir