Garanti BonusFlaş Nasıl Kullanılır

Garanti BonusFlaş Nasıl Kullanılır

Garanti BonusFlaş Nasıl Kullanılır başlıklı yazımızı, tamamen BonusFlaş kullananlara yönelik bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. Garanti Bankası mobil uygulama hizmeti olan BonusFlaş, kredi kartı kullanımı ve kampanyalarının takibine ilişkin bir devrim olmuştur. Sadece BonusFlaş Giriş Şifresi alma ve T.C. kimlik numarası ile oldukça kolay bir şekilde giriş yapabilir, bu platform üzerinden tek dokunuş ile Garanti bankası kredi kartlarınıza özel tüm kampanyalara dahil edebilirsiniz.

Katılmış olduğunuz tüm kampanyaları çok kolay bir şekilde takip edebilir, kampanyalarda hangi harcamada olduğunuzu takip edebilirsiniz. Alışveriş yapılırken telefonu kullanarak temassız işlem yani kartı cepten çıkarmadan ya da şifre girmeden ödeme yapılabiliyor.

Ayrıca tüm kartlarınız ile günlük işlemleri oldukça kolayca takip edebilir, oldukça hızlı bir şekilde ekstre atlatma yapılabilir. Tüm işlemleriniz için ekstre taksit alabilir, ayrıca kredi kartı limiti arttırma başvurusu yapabilirsiniz.

Uygulama tarafından BonusFlaş teklifler, hatırlatma ve bildirimler sistemi ile kontrolün kullanıcılara ait olması sağlanıyor. Tüm kartlarınıza ait bilgileri tek bir platformda topluyor ve tek tıkla kolayca işlem yapabilmeyi sağlıyor.

Garanti-bonus-flash-nasil-kullanirimÖzet olarak BonusFlaş Nasıl Kullanılır?
Uygulama ile adınıza kayıtlı tüm kart bilgilerini ve kampanyaları bir araya getiriyor!

Örnek olarak; Bonus Kredi kartınız ile dilediğiniz kampanyaya SMS gerekmeksizin, bu uygulama sayesinde çok hızlı ve güvenli bir şekilde katılabilirsiniz.

Bonus Flaşh Hizmetleri Ve Yenilikler

Bonus Flaşh mobil uygulama ile kampanyalar: Katılmış olduğunuz kampanyaları oldukça kolay bir şekilde takip edebilir, bu kampanyalara ait kaçıncı harcamada olduğunuzu izleyebilirsiniz. Garanti Bankasının bonus kartlara özel kampanyalarından anında haberdar olabilir, nerede hangi kampanya var öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. BonusFlaş uygulaması içinde bulunan “Kampanya ara” butonuna tıklamak ve marka, sektör ya da alışveriş merkezlerinin adını yazmanız yeterli olacaktır.

BonusFlaşh Kart İşlemleri ve uygulamalar:
Garanti bankası tüm kartlarınız aracılığı ile BonusFlaş uygulamasına giriş yapılabilir. Kartlara ait güncel işlemleri görebilir ve kartınıza ait borçları anında ödeyebilirsiniz. (Miles&Smiles, American Express, Money, Flexi, Paracard)

Ayrıca kart şifresi değiştirme, kart borç ödemesi ve ödeme bilgilerinde değişiklik yapma gibi işlemler yapılabilir. Sanal kart oluşturabilir, limit güncelleme yapabilir ve e-ekstre tanımlayıp güncelleme yapma imkanına sahip olunur. Kartlarınızı telefon ve Posta yoluile alışveriş yapmaya açabilir ya da kapatabilirsiniz. Ayrıca bu işlemi İnternet üzerinden yapılan alışverişler için yapabilirsiniz.

BonusFlas-kullanmaYukarıda adı geçen “Garanti BonusFlaş Nasıl Kullanılır” başlıklı yazımızı, tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. Uygulamayı indirmeden önce BonusFlaş indir yazımızı dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.  İlgili konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için resmi web sayfası www.bonusflas.com.tr adresine giriş yapabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.