Garanti Bonus Puan Sorgulama Bilgilerini Öğrenin

Garanti Bonus puan nedir veya ne demek sorularına cevapla başlayalım! Ardından bonus puan sorgulama veya öğrenme işleminin detaylarına bakacağız.

Garanti Bankası kredi kartı sahipleri arasında son yıllarda oldukça büyük bir ilgi uyandıran ve sürekli kampanyaları takip edilen bir hizmet! Kredi kartı kullanan müşterilerin harcama yaptıkça bonus puan kazandıkları ve bu Bonus’ları kampanya kapsamına dahil olmuş diğer üye iş yerlerinde keyifle harcama olanağı vardır.

Herhangi üye iş yerinden kredi kartınızla yaptınız ve bu harcamanız 100 lira değerinde bir ürün oldu. Bu ürüne vermiş olduğunuz 100 liradan 3, 5 hatta 10 lira bile bonus puan kazanabilme şansınız vardır. Bu kazanmış olduğunuz Bonus puanları, 100 liralık almış olduğunuz üründen hemen sonraki ilk alışverişinizde keyifle harcayabilirsiniz.

garanti bonus puan sorgulama

puanını sorgula

Garanti bankası ile anlaşmalı olarak bonus puanları harcayabileceğiniz üye iş yerlerinde alışverişleriniz sırasında yapmanız gereken çok basit! Alışveriş yaparken; kasiyer hizmeti vermekte olan personel size ”bu harcamanızı Bonus puanla ödemek ister misiniz?” diye bir soru ile yöneltebilir. Bu tip bir soruyla karşılaştığınız anda evet ya da hayır cevabı verme hakkınız var. Sahip olduğunuz Garanti kredi kartı ile daha önceki alışverişleri Bonus üye iş yerlerinden yapmış olduğunuz için bu puanı kazanırsınız. Yine güncel alışverişi üye iş yerinden yaptığınız için puanla harcama veya ödeme yapabilirsiniz.

Garanti Bonus Puan Sorgulama ve Harcama

  1. Garanti kredi kartı ile yapmış olduğunuz harcamalarınız sonucunda biriktirmiş olduğunuz Bonus Puanlar vardır. Öncelikle Garanti İnternet şubesi aracılığı ile bireysel şube hizmetlerine giriş yaparak öğrenebilirsiniz.
  2. Aynı zamanda Bonus üye iş yerlerindeki alışverişlerinizde ödeme yaparken kasada bulunan personele bonus puanınızı sorgulamasını söyleyebilirsiniz.
  3. Diğer Bonus puanları sorgulama hizmeti alabileceğiniz yerler; Garanti ATM (bankamatik) cihazları, Garanti Bonus üye iş yerleri, İnteraktif bankacılık hizmetleri, Garanti Telefon bankacılığı bknz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz bonus hizmetlerine dair daha geçerli bilgileri ve güncel Bonus kampanyaları garanti bankası resmi İnternet sayfası veya bonus resmi adresinden öğrenebilirsiniz. Yine belirtmiş olduğumuz tüm bu bilgilerin yanı sıra farklı bonus öğrenebilme noktaları olabilir. Detaylı ve güncel bilgiler için hemen şubeleri veya çağrı merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.