Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limiti Arttırma

Garanti bankası bonus kredi kartı limiti arttırma işlemi yapmak için yapılması gerekenler bu sayfada anlatılmıştır! Düzenli limit artış talebi veya direkt limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartı limitinizi arttırmak için aşağıda verilen bilgileri uygulamanız yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Limiti Arttırma

Bonus kredi kartları, harcadıkça bonus puan verme özelliği ile bilinir. Bu kartların sunmuş olduğu özel avantajlar ve kampanyalar, bir çok kişi tarafından kullanılmasını sağlamıştır. Yapılan bir çok harcamadan bonus puan kazanma şansının yanı sıra taksitli alışveriş seçenekleri ile dikkat çekiyor. İşte bu kredi kartının limiti bazılarımız için yetersiz gelebiliyor. Peki bu kartın limitini nasıl yükseltilir? Öncelikle kart limitini yükseltmek için bir kaç yöntem olduğunu vurgulamak isteriz. Bu yöntemleri sırası ile yazalım;

  • Garanti İnternet bankacılığı adresi,
  • Mobil uygulaması,
  • Yerel şubeleri,
  • ATM cihazları,
  • Telefon bankacılığı…

Gibi bir çok hizmet noktasını kullanabilirsiniz. Bu hizmet noktalarını nasıl kullanacağınızı aşağıda detaylı olarak ifade etmek istiyoruz. Aşağıda vereceğimiz bilgiler, ilgili başlıklar halinde verilecektir.

garanti bankasi bonus kredi karti limiti

Bonus Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

İnternet şubesinden limit arttırma

Garanti bankası İnternet şubesine giriş yaparak, kredi kartının limitini arttırabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için İnternet şubesine giriş yapmanız gerekiyor. İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra aşağıda verilen adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • İnternet şubesi girişi yapalım,
  • Üst menülerde bulunan ”Kart” kutucuğuna tıklayınız,
  • Açılan mende ”kredi kartı” kutusuna tıklayınız,
  • Açılan sayfada ”kart bilgileri” menüsüne tıklayınız,
  • Sayfanın alt kısmında bulunan ”limit bilgileri” kutusunu göreceksiniz,

Bu kutuda gösterilen ibare ”düzenli limit artış talebi var” ya da yok olarak gösterilir. Şayet bu kutuda düzenli limit artış talebi yok olarak görünüyor ise hemen altında bulunan ”düzenle” butonuna tıklayınız. Düzenle butonuna tıkladıktan sonra hemen üstünde bulunan ”düzenli limit artış talebi” kutusu aktif hale gelecektir. Aktif hale gelen bu kutuyu, ”var” olarak işaretleyiniz. Var olarak işaretledikten sonra düzenli limit artış talebiniz aktif olacak ve artık düzenli olarak limitiniz arttırılacaktır. Farklı herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Diğer kartlara artış yapmak için tıkla!

Mobil uygulamadan limit arttırma işlemi yapmak

Aynı yukarıda belirtmiş olduğumuz işlemleri uygulayınız. Burada belirtmiş olduğumuz düzenli limit artış talebi, kişinin isteğe bağlı ve maaşına orantılı olarak artacaktır. Şayet maaşınıza orantılı bir limitiniz var ise seviye yükseltilmez ve bankadan bilgi alabileceksiniz.

Müşteri hizmetlerinden limit hakkında bilgi almak

Garanti bankası müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp ”garanti bonus kredi kartı limitimi arttırmak istiyorum” diye bir ifadede bulununuz. Müşteri danışmanı bu konu hakkında bilgi vermeden önce size bir kaç güvenlik sorusu yöneltecektir. Bu güvenlik sorularının amacı, hesap veya kart sahibinin siz olduğunu teyit etmek için sorulur. Bu soruların sizin yapmak isteyeceğiniz işlemlerle hiç bir alakası yoktur. Tamamen güvenlik amacı ile sorulur.

Bonus kredi kartları!

Şubeden Bonus Kredi Kartı Limiti Arttırma

Garanti bankası şubelerine giderek, bonus kredi kartı limitinizi arttırabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için öncelikle bir sıra numarası almanız gerekecektir. Sıra size geldiği zaman müşteri danışmanına yapmak istediğiniz işlemi söylemeniz yeterli olacaktır. Müşteri danışmanı veya yetkili kişi, size bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca geliriniz ile alakalı bir kaç soru yöneltilebilir. Bu soruları kesinlikle doğru cevaplamanız gerekmektedir. Zaten maaş müşterisi olduğunuz bankalar bunu görebilmektedir.

garanti bankasi bonus kredi karti limiti

SMS ile limit arttırımı nasıl yapılır?

Garanti bankası sms hattı üzerinden limitinizi kolayca arttırabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için yapmanız gereken işlemler sırası ile yazalım. Bankaya kayıtlı telefonunuz ile 3340 numaralı hatta mesaj göndermeniz gerekecektir. Mesaj yazarken yazmanız gerekenler ise; Arttır, istenilen limiti yazı, kart numaranızın son 6 hanesini ekleyip, aylık net gelirinizi beyan etmeniz yeterli olacaktır. Örnek olarak yazmak gerekirse; ”Arttır, 5.000 10.000 123456” şeklinde olabilecektir. Ayrıca bu mesajı 0532 752 33 40 numaralı hatta gönderme şansına sahipsiniz.

Yukarıda bahsedilen garanti bankası bonus kredi kart limiti arttırma işlemleri, bankanın vermiş olduğu hizmetler kaynak alınarak hazırlanmıştır. Banka söz konusu hizmetler için değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sayfa üzerinden verilen işlemlerle ilgili aradığınız sorunun cevabını bulamadığınızı düşünüyorsanız, aşağıdaki kutuyu kullanarak soru sorabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede sizlere bilgi vermeye çalışacaktır. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür eder, saygılar sunarız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.