Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi 2018

Garanti bankası yeni yıl kredisi, 2018 yılına damga vurdu! Yılbaşına özel kredi kampanyası ile ihtiyaç kredisi başvurusunu cepten tamamlayın. Yüzde 1,39 faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri sizleri bekliyor. 2018 Yılına özel hazırlanan bu kampanya bilgileri aşağıda verilmiştir.

garanti bankasi yeni yil kredisi

Garanti bankası yıl başı kredisi

Garanti Bankası Yeni Yıl Kredisi 2018

Yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kampanyası, garanti bankası tarafından kullanıma sunuldu! Kampanya için belirlenen başvuru şartları ve koşulları bu sayfada belirtilmiştir. Garanti bankası tarafından sunulan yeni yıl kredisine başvuru yapmak için Garanti İnternet veya Garanti cep hizmet noktalarını kullanabilirsiniz. Garanti bankası maaş müşterisi olmayanlar İnternet ve cep şubelerinden, en fazla 25.000 lira başvuru yapabilir. Bu rakamın üzerinde başvuru yapmak isteyen kişi ya da kişilerin, bankanın en yakın şubesine müracaat etmesi gerekir.

garanti bankasi yil basi kredisi 2018

Kredi Özellikleri

3 aydan 48 aya kadar vade talep etme şansına sahip olunmaktadır. Ayrıca bu kampanya için belirlenen faiz oranları, talep edilecek olan para miktarı ve taksit planına göre değişiklik gösterebilir.

Yıl Başı Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvuru için gerekli belgeler şu şekilde;

  • Kimlik belgesi, (nüfus cüzdanı)
  • Gelir belgesi…

Genelde bu iki belge haricinde herhangi bir belge veya evrak istenmiyor. Yalnız, bazı durumlar için banka ekstra belge ve evrak isteme hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlar için müşteri danışmanı önceden haber verecektir. Yinede bu konuda aklınıza takılan tüm soruları, alt bölümde bulunan yorum kutusuna yazabilirsiniz. Sorulan tüm sorulara olumlu ya da olumsuz cevaplar verilmektedir.

Bilindiği üzere bankalar bireysel kredi notu incelemesi yapıyor. Bu incelemeyi bankaya başvuru yapmadan önce sizlerde yapabilirsiniz. Bireysel risk raporu hakkında bilgi almak için bireysel kredi notu başlıklı yazıya göz atabilirsiniz. Ayrıca garanti bankası Facebook sayfası ve ATM cihazlarından kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu özellikleri çok daha etkili kullanmak için hemen bir mevduat hesabı açabilirsiniz. Bankadan maaşını alan kişiler, yüksek limitli nakit para talebinde bulunabilir. Ayrıca garanti müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek, kafanıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.

Yukarıda verilen başvuru şartları, faiz oranları ve diğer tüm koşulları garanti bankası değiştirme hakkına sahiptir. Bu nedenle başvuru esnasında lütfen detayları inceleyiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.