Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Acil ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere Garanti bankası sonbahar kredisi teklifi! Üstelik faiz oranları sadece %1.29’dan başlıyor. Kampanya kapsamından yararlanmak isteyenleri, 48 aya kadar vade imkanları bekliyor. Garanti bankası sonbahar kredisine başvuru yapmak için şubeye gitme gibi bir zorunlulukta yok. İnternet ya da mobil şube seçenekleri kullanılarak anında başvuru işlemi tamamlanabilir. Gelin başvuru için gereken evraklar, faiz oranları ve diğer bilgilere kısaca bir göz atalım.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Başvuru Nasıl Yapılır?

Garanti bankası İnternet ya da mobil şubesi girişi yaparak anından başvuru yapabilirsiniz. Üstelik paranın hesaba geçmesi için bile şubeye gitmeye gerek yok. Yani İnternet veya telefon aracılığıyla yapılan başvuru onay alırsa, paranız anında hesaba yatırılıyor. Aşağıda belirtilmiş olduğumuz evrakları tamamlamış olmak yeterli olacaktır.

Dikkat! Başvuru esnasında KKB (Kredi Kayıt Bürosu) risk raporu alabilirsiniz. Garanti İnternet şubesi aracılığıyla banka kredi skoru sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Uzmanlar tarafından başvuru yapmadan önce KKB risk raporu hakkında bilgi alınması öneriliyor.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Sonbahar Kredisi Faiz Oranları

Dilerseniz hemen sizler için örnek bir faiz hesaplaması yapmaya çalışalım.

 • Çekilen para miktarı: 25.000 TL.
 • Vade süresi: 48 Ay
 • Faiz oranı: %1,44
 • Taksit tutarı: 770,60 TL.
 • Kredi tahsis ücreti: 125.00 TL.
 • Sigorta ve diğer vergiler toplam: 381,25 TL.
 • Yıllık maliyet oranı: %23,1909
 • Toplam geri ödeme: 37,119.88 TL.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz para miktarını 75.000 lira olarak talep edenler için faiz oranı %1.29 olarak hesaplanabiliyor. Bu kampanyayı kullanmak isteyenler için en az 3, en fazla 48 ay vade imkanı sunuluyor. Dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri faiz oranlarının, vade sayısına göre farklılık göstermesi olacaktır. Yani 12 ay taksitli kredi başvurusu yapan bir müşteri ile 24 ay taksitle kredi alan birinin faiz oranı farklılık gösterecektir. Bu değişiklik para tutarının farklılığına göre de geçerli olacaktır. 10.000 lira alan biri ile 20.000 veya 30.000 alanların faizleri farklı olacaktır.

Garanti Cep veya İnternet şubesinden onaylanan tutarın tamamı kadar kredi kullanılabiliyor. Bu işlemi yalanlar arasında “maaş müşterisi” olanlar için farklı, olmayanlar için farklı tutar limitleri vardır. Garanti maaş müşterisi olmayan biri, İnternet veya cep şubesinden talep edeceği maksimum tutar 25.000 TL. olacaktır.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Gerekli Belgeler ve Evraklar

Başvuru şartları arasında, üzerinde T.C. kimlik numarası olan nüfus cüzdanı ile anında başvuru yapılabiliyor. Fakat sadece nüfus cüzdanıyla bazı kişiler başvuru yapamıyorlar. Emekli sandığına bağlı kişilerden ek belgeler talep edilebiliyor. Ayrıca kamu çalışanları asker, polis, öğretmen, doktorların kamu çalışanı olduğunu gösterir belgesi isteyebiliyor. Çalışanlardan isteyebilecek diğer belgeler;

 • Maaş bordrosu ya da gelir yazısı

Ücretli çalışanlar; iki aydan eski olmayacak şekilde güncel maaş bordrosu ya da SGK sicil numarası, iş yeri sicil numarası, aylık net tutar ve maaş üzerinde haciz veya farklı bir kesinti olmadığına dair bilgilerin olduğu en fazla bir aylık gelir yazısı ile imza sirküleri.

 • Emekliler için Emekli belgesi

Emekli tanıtım kartı ve emekli aylığı tahsis belgesi. Aylık tahsis belgesi yerine, maaşın alındığı banka hesap cüzdanı geçerli oluyor.

Diğer kişiler için istenen belgeler;

 • Kira geliri elde edenlerden, kira belgeleri.
 • Şahıs şirketi sahiplerinin, firma belgeleri.
 • Sermaye şirketi ortakları, firma belgeleri.
 • Faiz geliri elde edenlerin, vadeli hesap cüzdanı.
 • Çiftçilerin, çiftçilik belgesi.

Kredi tahsis ücreti; kredi miktarının 0,5% kadarı olacaktır. Ayrıca 5% oranını bulan BSMV tutarı, dahil edilmemiştir. Kredi sigorta tutarı, kişinin bazı özellikleri ve para tutarı ile vade süresi göz önüne alınarak hesaplanıyor.

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Garanti Bankası Sonbahar Kredisi

Kampanya koşulları, müşterinin KKB skoruna göre değişiklik gösterebiliyor. Burada dikkati üzerine çeken en önemli husus, “Findeks kredi notu” oluyor. Bu konu artık bankaların neredeyse tamamının dikkatini çekmektedir. Kişinin düşük bir skora sahip olması, onay almamasına yol açabiliyor.

Detaylı bilgileri ve başvuruyu yapmak için Garanti sayfasına tıklayınız.

Dilerseniz “kredi puanı düşük olanlara kredi veren bankalar” başlıklı yazımızı okuyunuz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz örnek tablo ve diğer tüm bilgiler, Garanti bankası resmi yayın sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. Belirtmiş olduğumuz sayfaya ulaşmak için resmi İnternet sitesine giriş yapabilirsiniz. Konu hakkında sormanız gereken tüm soruları, uzman ekibimize sorunuz. Alt tarafta bulunan “yorum yap” özelliğini kullanabilirsiniz. Teşekkür eder, saygılar sunarız. Kredibanka.org

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.