Garanti Bankası Mesai Saatleri 2016

Garanti Bankası Mesai Saatleri

Son günlerde bir çok kişi sosyal medya ya da forumlar üzerinden sürekli olarak ”Garanti bankası saat kaçta açılıyor?” veya ”Garanti bankası saat kaçta kapanıyor?” gibi olmaktadır. KrediBanka.Org uzman ekibinin gözlemlemiş olduğu bu sorular karşısında ekibimiz, bu konu hakkında takipçilerini bilgilendirme kararı almıştır. Peki Garanti bankası şubeleri saat kaça kadar hizmet vermektedir? Garanti bankası resmi web sayfası aracılığı ile 2014 tarihinde, açılış ve kapanış saatleri ile ilgili bir bilgilendirme yapmıştır. 17 şubat 2014 tarihi itibari ile banka şubeleri çalışma saatleri 09:00 – 12:30 ve 13:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vereceğini duyurmuştur. Fakat bu çalışma saatleri dışında faaliyet gösterecek bazı şubeleri mevcut olacaktır. Örneğin öğle arası vermeyecek şubeleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için, yazımızın devamına göz atmanızı tavsiye ederiz.

Garanti Bankası Şubeleri Çalışma Saatleri

Garanti-Bankasi-Calisma-SaatleriÇalışma saatleri yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi olurken, merkezi noktalarda bulunan Garanti bankası şubeleri ile havalimanı, alışveriş merkezleri ve sınır kapıları gibi yerlerde yer alan şubeleri ise, öğlen hizmet vermeye devam edeceğini duyurmuştur. Öğle saatleri arasında hizmet alabileceğiniz diğer şubeleri ya da bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. BURADAN Ayrıca Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası aracılığı ile, banka şubelerinin açılış ve kapanış saatleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmeniz mümkün olmaktadır. Bu konu hakkında bizlere sormak istediğiniz her türlü soruyu, yorumlama kutucuğu ile uzman ekibimize yöneltebilirsiniz. Takibiniz için teşekkür ederiz.

 

Garanti Bankası Mesai Saatleri 2016
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir