Garanti Bankası Mesai Saatleri

Garanti bankası çalışma saatleri bu sayfada belirtilmiştir! Garanti bankası mesai saatleri, şubelerin açılış ve kapanış saatlerini burada bulacaksınız.

garanti bankasi mesai saatleri

 

Garanti Bankası Mesai Saatleri 2018

Garanti bankası şubeleri saat kaça kadar açık veya kapalı? Garanti bankası resmi sayfası üzerinden 2014 yılı itibariyle açılış ve kapanış saatleri hakkında bir bilgilendirme yapmıştır. 17 Şubat 2014 tarihi itibari ile banka şubeleri çalışma saatlerini duyurmuştur. Banka şubelerinin açıldı ve kapanış saatleri şu şekildedir;

  • Açılış ve öğle kapanış saati: 09:00 – 12:30
  • Öğle açılış ve akşam kapanış saati: 13:30 – 17:30

Yukarıda belirtmiş olduğumuz mesai saatlerinin yanı sıra bu saatler dışında çalışan bazı şubeleri vardır. Örneğin; bazı şubeleri öğle arası vermezken, bazı şubeleri hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) bankacılık faaliyetlerini sürdürmektedir. Hafta sonu açık bankalar ve öğle saatlerinde çalışan şubeler aşağıda gösterilmiştir. Aşağıda verilen bu mesai saati bilgileri, garanti bankası şubelerini kapsıyor.

Tüm bankaların çalışma saatleri!

Garanti Bankası Şubesi Çalışma Saatleri

Çalışma saatleri yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi olurken, bazı şubeleri farklı saatlere göre hizmet veriyor. Özellikle merkezi noktalar olan; havalimanı, alışveriş merkezleri (AVM) ve sınır kapıları gibi yerlerde yer alan şubeleri, öğlen hizmet vermeye devam ediyor. Hafta sonu açık banka şubelerini öğrenmek için yukarıda vermiş olduğumuz linke göz atınız.

Öğle arası açık şubeler

İstanbul, Atatürk havalimanı dış hatlar terminali geliş katı içerisinde garanti bankasına ait bir şube vardır. Bu şubeden öğlen saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Ankara’nın, Çankaya il ve ilçe sınırları içerisinde, öğle arası faaliyet gösteren şubeler var. Bu şubelere ait kısa adresler şu şekildedir;

  • Panora alışveriş ve yaşam merkezi, (AVM)
  • Başkent kurumsal, (Cinnah caddesi)
  • Jandarma Genel Komutanlığı, Beştepe.

Bu üç bölge veya adres, öğlen saatlerinde faaliyet gösteren garanti şubelerini göstermektedir.

garanti bankasi mesai saatleri

Ayrıca Garanti bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibat kurarak, bu bilgiler hakkında soru sorma hakkına sahipsiniz. Alo garanti telefon numarasını aramak yerine, resmi şube arama sayfasına giriş yapabilirler. Bu konu hakkında bizlere sormak istediğiniz soruları, yorum kutucuğu ile uzman ekibe sorabilirsiniz. Takip ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Garanti bankası mesai ve çalışma saatleri değişiklik gösterebilir. Saatler arası değişiklik yapılırsa, en kısa süre içerisinde güncelleme yapmaya çalışacağız.

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.