Garanti Bankası İsme Havale Ücretleri

Garanti Bankası İsme Havale

Garanti bankası şubeleri arası ya da hesaplar arası yapılan para transfer işlemlerini, isme havale şeklinde yapmak isteyen takipçilerimiz için bugün bu konu üzerinde durmaya çalışacağız. Öncelikle banka ya da finans kuruluşları aracılığı ile yapılacak para transfer işlemleri için, bir kaç yöntemin varlığından söz etmek istiyoruz. Bunlara bir kaç örnek verecek olursak; isme havale, hesaba havale, iban numarası ile havale gibi bir kaç para transferinde kullanılan yöntemler vardır. Bu işlemler içinde para transfer yapacak insanlar, en çok iban numarası ile para transfer işlemi gerçekleştirmektedir. Bu yöntemin en çok tercih edilme sebebine gelince; hızlı ve maliyet bakımından oldukça kârlı oluşudur. Ayrıca Garanti bankası iban numarası sorgulama işlemi yapmak için, ilgili sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. Fakat biz bugün sizlere anlatacağımız konu, deminde bahsetmiş olduğumuz gibi “Garanti bankası isme havale nasıl yapılır?” Olacaktır.

imagesGaranti İsme Havale İşlemi

Garanti bankası hizmet noktaları aracılığı ile yapılan para transfer işlemlerini, oldukça hızlı ve kolay bir şekilde sağlama şansına sahipsiniz. Ayrıca birden fazla hizmet noktası ile bu işlemi yapabilme şansına sahip olunduğunu için, her bir hizmet noktası ile yapılış tarzını ve ücretlerini kısaca anlatmak istiyoruz. Ayrıca vereceğimiz ücret bilgileri, hesaptan isme olup şema şu şekilde sıralanır; asgari tutar, asgari oran, azami tutar, azami oran ve açıklama şeklinde sıralanmış olacaktır.

Hesaptan İsme Havale Ücretleri 2016

Alo Garanti TL Havale : 15.00 TL. – 0.40% – 50.00 TL. – 0.40% – BSMV dahil.

Cepbank ATM ve cepbank İnternet Havale: 1 lira. BSMV dahil.

Cepbank TL havale: 1.20 TL. BSMV dahil.

Cep şubesi TL. Havale: 1.15 TL. BSMV dahil.

Düzenli ödemeler havale (şube, İnternet şubesi ve alo garanti):0.80 TL. BSMV dahil.

İgaranti TL Havale: 1.00 TL. İGaranti aracılığıile 1 temmuz 2016 tarihine kadar yapılan havale işlemleri için ücret talep edilmeyecektir. 1 temmuz 2016 tarihinden sonra yapılan işlemler için belirlenecek ücretler yeniden garanti bankası resmi İnternet sayfası aracılığı ile belirtilecektir. (BSMV dahil)

İnternet Şubesi TL Havale: 1.40 TL. BSMV dahil.

Paramatik TL ve isme havale: 5.50 TL BSMV dahil.

Şubeden TL. Havale ücreti: 35.00 TL. 0.50% 200.00 TL. BSMV dahil.

Garanti-bankasi-hesaptan-isme-havale

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz “Garanti bankası isme havale ücretleri” başlıklı yazımızı, garanti bankası resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. Detaylı bilgiyi ilgili linkte bulunan garanti resmi bilgi paylaşımı yapan kaynaklarından edinebilirsiniz. Bu sayfa aracılığı ile paylaşılan yazılı açıklama, tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayınlanmıştır. Teşekkür ederiz. Kredibanka.org

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.