Garanti Bankası Havale Ücreti

Garanti anında bankacılık hizmetleri gün geçtikçe bir çığ gibi büyüyerek yayılmaya devam ediyor. Bankanın hizmet noktalarındaki artış, vermiş olduğu anında ve güvenli hizmet anlayışı ile birleşip banka müşterilerine bankacılık işlemlerinde huzuru yaşatıyor. Bugün vermiş olduğu kaliteli hizmetlerinden”Garanti bankası havale işlemleri” ile günümüzü tamamlayacağız.

Havale saatleri

Bankadan alacağınız havale hizmetleri için, garanti bankası bir çok işlem noktası ile sizlerin hizmetinizde. Bankadaki hesaplarınız ve şubeler arası yapacağınız her para transferi anında hesaba geçerek, aklınızda bir soru işareti kalmasına sebep olmuyor. Yalnız bu işlem için bankanın belirlemiş olduğu hizmet bedeli yansıtılır.Garanti bankası havale ücretleri” işleminizi gerçekleştirdiğiniz hizmet noktasına göre farklılık göstermektedir. Örneğin telefon bankacılığı veya “Garanti İnternet şubesi havale ücretleri” arasında bir fark olabilir. Havale işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce bu tip konulara dikkat etmenizi, bankanın sunmuş olduğu havale hizmetlerine ilişkin belirlemiş olduğu ve aşağıda belirtilen hizmet bedellerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Garanti bankası havale ücretleri” işleminizi gerçekleştirdiğiniz hizmet noktasına göre farklılık göstermektedir. Örneğin telefon bankacılığı veya “Garanti İnternet şubesi havale ücretleri” arasında bir fark olabilir. Havale işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce bu tip konulara dikkat etmenizi, bankanın sunmuş olduğu havale hizmetlerine ilişkin belirlemiş olduğu ve aşağıda belirtilen hizmet bedellerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Garanti Havale Ücreti

Bankadaki hesaplarınız arası para transfer işlemi (Havale) yaparken, her zaman araştırmacı olmalı ve ücret olarak en düşük hizmeti kullanmanız sizleri ekonomik olarak etkilemeyecektir. Garanti Bankası Havale Ücretleri, yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi kullanılan hizmet noktasına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca bankalar ile diğer bankalar arası işlem gören elektronik fon transfer işleminden daha hızlı ve kolay bir işlem gerçekleştirme şansı vardır.

Garanti İnternet Şubesi Havale Ücreti

Garanti bankası İnternet şubesi YP havale ücreti, hesaptan isme veya hesaptan hesaba gerçekleştirildiğinde 1.40 TL. hizmet bedeli sunulmaktadır. Ayrıca İnternet şubesi TL havale hizmet bedeli de yine 1.40 TL’dir. Kredi kartınız ile yapacağınız havale işlemlerinde ücretler şu şekildedir.

  • 0.00 ile 99.99 TL aralığındaki işleme 3.95. TL
  • 100.00 ile 249.99 TL arası işleme 7.43 TL
  • 250.00 ile 499.99 TL işlemlerinde 13.07 TL
  • 500.00 – 999.99 TL aralığındaki havale işlem ücreti 23.63 TL.
  • Ve son olarak +1000.00 liralık yapacağınız kredi kartı ile havale ücreti ise 1.00 TL. Ayrıca %2.54 asgari oran uygulanır.

Ayrıca yukarıdaki İnternet şubesinden kredi kartı ile yapacağınız havale ücretlerine KKDF ve BSMV dahildir. (1000 TL ve üzeri havale işlemlerine %2,54+1 TL)

Garanti Bankası Havale Ücretleri

Garanti bankası cepbank ATM hesaptan isme havale ücreti 1.00 lira, cepbank İnternet hesaptan isme havale işlem ücreti 1.00 lira, cepbank TL hesaptan isme ve hesaptan hesaba havale ücreti ise 1.20 TL’dir.

Alo Garanti TL havale işlem ücreti hesaptan isme asgari tutar 15.00 lira, azami tutar 50.00 lira olurken, oranları ise %0.4 olarak hesaplanır.Hesaptan hesaba gönderilen havale ücreti ise 15.00 TL’dir.

Alo Garanti YP havale işlem ücretleri yukarıdaki TL havale işlem ücreti ile aynı işlem ücretine tabii olmaktadır. Bu iki işlem ücreti için BSMV dahildir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Garanti Bankası Havale Ücretleri 2016 yılı rakamları olmakla birlikte, Garanti bankası fiyat ve oranlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki yorum butonu yardımı ile uzmanlarımıza sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.