Garanti Bankası Emeklilere Özel Kredi

Garanti bankası emeklilere özel kredi kampanyası düşük tahsis ücretli olarak sunuluyor! Kampanya detaylarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Garanti bankası tüm emeklilere 36 aya varan vadelerde ve emeklilere özel indirimli faiz oranları ile kredi veriyor! Üstelik maaşını 3 ayda bir alan kamu emeklilerine özel, kredi taksitlerini 3 ayda bir ödeme imkanı.

garantiden_emeklilere_ozel_krediGaranti Emeklilere özel kredi kampanyasından yararlanmak için, hemen nüfus cüzdanınız ile birlikte en yakın Garanti bankası şubesine gidebilirsiniz. Öyle ki emekli maaşını Garanti bankası’na taşıyan kişiler için, kredi geri ödemelerinde şubeye gitme gereği kalmaz.

Örnek Kredi Kullanım Tablosu

Garanti-emeklilere-kredi

Garanti bankası emeklilere özel kredi

Belirtmiş olduğumuz örnek kredi tablosu, garanti bankası resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır.

Garanti Bankası Emeklilere Özel Kredi

Emekliye kredi sunan kampanya kapsamında maksimum 36 ay vadelerle ve Garanti şubelerinden en yüksek 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. “Sigorta ve Vergi dahil ücretler toplamı”, vergi ve sigorta priminden oluşuyor. Sigorta primi yaş ve teminata göre farklılık gösterebiliyor. Garanti İnternet kullanıcısı olanlar, sadece nüfus cüzdanı ile başvuru yapabiliyor. Öğretmen, doktor, asker ve polislerin kamu çalışanı olduklarını belgeleyen kimlikleri ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Ayrıca sadece nüfus cüzdanı ile başvuru seçeneği, özel emekli sandığına tabi müşteriler için geçerli değildir. Başvuru sahibinden maaş bordrosu, gelir belgesi, SGK Web belgesi veya gelir yazısı gibi belgeler talep edilebiliyor. Garanti Bankası faiz oranını, ücret tutarlarını ve vade için değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Belirtilen kampanya Garanti bankası’nın sunmuş olduğu diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin sahip olduğu risklilik durumuna göre değişiklik gösterebilir.

  • Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup,
  • Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içeriyor.
emeklilere__ozel_kredi

Garanti bankası emeklilere özel kredi

Sayfa üzerinde bulunan ve Garanti bankası tarafından sunulan “Emeklilere kredi kampanyası” içeriğini, bilgi paylaşım amacı ile yayımladık. İlgili konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Garanti emeklilere özel kredi kampanyası sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Garanti bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçmeniz, bankanın diğer bankacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi almanızı sağlayacaktır. Görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı rica eder, teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.