Garanti Bankası EFT Ücretleri 2016

Garanti Bankası EFT İşlemleri 2016

Garanti bankası müşterileri kredi, kredi kartı gibi sürekli olarak kampanyalar düzenlenen ve çok kullanışlı işlemleri sürekli olarak kullanmaktadır. Öyle ki bankanın adı sınırlarımızı aşmış ve tüm dünya çapında bir marka halini alarak, gurur kaynağımız haline gelmektedir. Bankanın bu tür işlemlerinin yanı sıra EFT işlemlerindeki anında bankacılık hizmet anlayış müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu konuda dikkat etmeniz gereken bir konu var (Garanti Bankası EFT Saatleri). Ve tabii ki her bankada bu işlemler için Garanti Bankası da EFT Ücreti talep etmektedir.

alo-garanti-eft-ücretleri

Garanti Bankası EFT İşlem Ücretleri 2016

Garanti bankası hesaplar arasında gerçekleştirmiş olunan para transferleri için müşterilerinden küçükte olsa bir miktar, işlem ücreti talep etmektedir. Garanti’de eft işlemleri için bir çok noktada işlem gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin Garanti İnternet Şubesi EFT Ücreti; Hesaptan isme veya hesaptan, hesaba yapılan işlemler için 3.90 TL. gibi bir ödeme yapmanız gerekmektedir. Yine İnternet şubesinden yapılan geç eft işlemleri için 6.90 TL. ödeme yapılmaktadır (16:00’dan sonra yapılan EFT işlemleri için alınan işlem ücretidir). Alo Garanti EFT Ücretleri ise hesaptan isme veya hesaptan, hesaba eft işlemleri için asgari tutar 20 lira olurken, azami tutar ise 50 lira olmaktadır. Bu işlemlerdeki oranlar %0.3 şeklinde belirtilmiş olup, BSMV dahil tutulmaktadır. Yine bu noktadan yapılan geç işlem ücreti olarak 5 TL. fazla ödemek durumdasınız (16:00’dan sonra yapılan EFT işlemleri için alınan ücrettir).

 

Garanti Bankası Şubeden EFT Ücretleri için belirlenen fiyat listesi ise şu şekildedir; Hesaptan ve kasadan EFT işlemleri için, asgari oran 40.00 TL. olarak belirlenirken, hesaptan eft işlemi azami tutar 250.00 TL. Kasadan eft işlemi için belirlenmiş olan azami tutar ise 300.00 liradır. Garanti şubelerinden yapılan geç eft işlem ücreti ise 17.50 TL. olarak belirlenmiştir (16:00’dan sonra yapılan işlem ücretidir). İsme gelen EFT işlem ücreti; asgari 35.00 lira olurken, azami 200.00 TL’dir.

Garanti Bankası EFT İşlem Ücretleri 2016 yılı için belirtilen rakamlar, Garanti bankası resmi İnternet sayfasından kaynak olarak alınmıştır. Belirtilen ücretleri banka değiştirme hakkını saklı tutar.

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.