Garanti Bankası EFT Saatleri Kaçta Başlıyor? 2018 İşlem Saati

Garanti bankası EFT saatleri aşağıda belirtilmiştir! Diğer banka veya kişi hesaplarına yapmak istenilen para transfer işlemleri için işlem saati ve detayları bu sayfada!

Garanti bankasının sunmuş olduğu EFT işlemi müşterinin hesapları arasında hızlı ve pratik bir şekilde para aktarımını sağlama işlemi sunmaktadır. EFT işlemi sayesinde on dakika gibi kısa bir süre içerisinde diğer hesaplarınıza para aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Bankaların sunmuş olduğu bu işlem sayesine artık gecikmeli ödeme derdine son verilmiştir. Tabii ki her bankada olduğu gibi Garanti Bankası EFT Ücretleri 2016 yılı için belirlenmiştir. Fakat bu işlemleri gerçekleştirirken Garanti Bankası EFT saatleri konusuna dikkat ederek, Garanti Bankası EFT Saatleri çizelgesinde belirtilen saatler içerisinde aktarımları gerçekleştirmeniz önerilmektedir. Garanti bankası EFT işlem saatleri 2018 yılında biraz daha uzatıldı. Eski dönemlere göre çok kısa bir zaman süreci belirlenen EFT işlemleri için, artık Garanti bankası süreyi biraz daha uzatma kararı aldı.

Garanti Para Transferi İşlem Saati 2018

Para transferi için işlemler, sabahları mesai başlangıcı sonrası saat 09:00’da başlıyor. Sabah saat dokuzdan sonra transfer işlemlerini hemen başlatabilir, kolayca para transferi yapılabilir. Ayrıca yine bankanın belirlemiş olduğu bir işlem saati mevcuttur. Garanti diğer bankalar veya hesaplara yapılacak olan para transferi “bitiş saati” 17:15’de yani akşam beşi çeyrek geçe bu işlem sona ermektedir. Bu saatler arası gerçekleştirmiş olduğunuz tüm EFT işlemleriniz on dakika gibi kısa bir süre içerisinde diğer hesaba yatmaktadır. Fakat 17:15’den sonra gerçekleştirilmiş olan, Garanti EFT işlemleri bir sonraki gün mesai başlangıcı sonrası, EFT işlem saatine kadar askıya alınmaktadır. Buna göre EFT işlemlerinizi uygulama saatleri arasında gerçekleştirmeniz tavsiye edilmektedir.

Diğer tüm banka ve finans kuruluşlarına ait işlem saatlerini öğrenmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Bu yıla ilişkin işlem saat ve ücretleri değişiklik gösterebilir. Sürekli olarak, güncel bilgileri sizinle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu sayfa üzerinden verilen bilgi ve belgeler, tamamen bilgi paylaşımı amaçlı yayımlanır. Hata, eksik veya farklı işlemler için iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bizi sosyal medya üzerinden takip ederek, tüm bu bilgilere güncel olarak ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.