Garanti Bankası E Trader Uygulaması Nedir?

Garanti bankası e trader uygulaması kullananlar, çok daha hızlı ve kolayca işlemlerini yapabiliyor! Garanti e trader ile hisse senedi ve VİOB gibi yatırım işlemlerinizi, tek bir uygulama üzerinden daha hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz bu sayfa üzerinden, Garanti e-trader uygulamasını indirme hakkında bilgiler ve uygulamanın diğer özellikleri için sorular sorabilirsiniz.

Garanti E Trader Ne Demek?
Garanti bankası e trader uygulaması; hisse senedi ve VİOB işlemlerini, çok daha hızlı bir şekilde yapabileceğiniz bir bankacılık uygulamasıdır. Herhangi bir şekilde ücret talep edilmeyen bir uygulamadır.

Hangi İşlemler Yapılır? Özellikleri Nelerdir?
Garanti e-trader uygulaması veya web sayfası üzerinden yapılan bazı işlemler;

  • Hisse senedi alım ve satım,
  • Teknik analizler,
  • Veri izlemesi,
  • Tahvil, bono ve repo piyasa takipleri,
  • Yurtiçi ve yurtdışı piyasalarına ilişkin anlık haber ve yorumlar,
  • VİOB ve BİST hazır analiz tabloları üzerinden inceleme,
  • Çoklu ekran kullanımı,
  • Oldukça detaylı ve geniş kapsamlı emir ekranları…

Yukarıda vermiş olduğumuz tüm bu işlemlerin dışında bir çok özellik bulunuyor.

garanti bankası e trader

Garanti Bankası E Trader Uygulaması

Tüm bu işlemleri bankanın İnternet bankacılığı hizmet sayfası üzerinden yapabilirsiniz. İnternet şubesine giriş yapmak için gereken bilgileri verdiğimiz sayfa; https://www.kredibanka.org/garanti-internet-subesi-girisi/ burasıdır. Bankanın sanal şubesine giriş yaptıktan hemen sonra E-Trader üzerinden işlem yapabilirsiniz. Uygulama, tüm İnternet tarayıcıları üzerinden kullanılabilir şekilde dizayn edilmiş.

Hisse senedi, bono, tahvil ve diğer yatırım araçlarını kolayca analiz edip, yatırımlarınızı gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz. Yenilenen bu platform üzerinden anlık haberler alabilir, güncel piyasa verilerini takip edebilirsiniz. Ayrıca Garanti mobil şubesi menüleri arasında bir anket düzenlenmiştir. Bu anket, kişinin yaşı ve diğer farklı yönlerine göre bir analiz yapıyor. Oldukça dikkat çekici bir araç olduğunu söylemek gerekir. Bu anket formunu doldurup, faydalı bir yatırım yapma yolunda analiz alabilirsiniz.

Garanti E Trader Nasıl ve Nereden İndirilir?

Bu uygulamayı indirmek için aşağıda vermiş olduğumuz resmi inceleyiniz. Android cihazlar için “Google Play Store” üzerinden indirme işlemini yapabilirsiniz. Google play store’ye giriş yapmak için play.google.com/ adresini kullanınız. Nitekim bir diğer yöntem olarak, garanti bankası resmi İnternet sitesine giriş yapabilirsiniz. Zaten uygulamayı yapan kuruluş olduğu için bankanın resmi kanallarından detaylı bilgi alabilirsiniz. https://www.kredibanka.org/garanti-bankasi-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi/ garanti bankası müşteri hizmetleri telefon numarasını arayıp, konu hakkında anında bilgi alabilirsiniz. Bankanın müşteri danışmanları tarafından en doğru şekilde yönlendirme işlemi yapılacaktır. Ayrıca en yakın garanti bankası şubesini ziyaret ederek, Garanti E Trader hakkında dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Garanti bankası e trader uygulaması hakkında aklınıza takılan tüm soruları, hemen altta bulunan kısma yorum olarak yazınız. Uzman ekibimiz tarafından gerekli tüm konular araştırma içerisine alınacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.