Garanti Bankası Beylikdüzü Şubesi

Garanti bankası Beylikdüzü şubesi ve ATM cihazları hakkında geniş bilgileri buradan öğrenebilirsiniz!

Dikkat! Beylikdüzü şubelerine ulaşmak için gereken bilgiler sayfa sonunda yer almaktadır. Öncelikle mahalle sınırları içerisinde yer alan “paramatik” bilgilerini aktaracağız.

Garanti Kavaklı Şubesi

Kavaklı mahallesi, İstanbul/Beylikdüzü ilçe sınırları içerisinde yer alan bir mahalledir. Garanti bankası bu mahalle sınırları içerisinde henüz yerini almamıştır. Yani bu bölgede henüz garanti bankası şubesi veya bankamatik cihazı bulunmuyor. Bu bölgede ikamet edenler, nakit para veya diğer atm işlem ihtiyaçlarını en yakın atm’ye giderek tamamlıyor. Peki Kavalı’ya en yakın Garanti bankası nerede?

https://www.kredibanka.org/bankalar/garanti/

Gürpınar ve  Yakuplu Mahallesi

Kavaklı mahallesi sakinleri tarafından tercih edilen iki mahalle var. Bu durum bölgeye göre değişse de en yakın olanı “Gürpınar mahallesi” olurken, diğeri “Yakuplu mahallesi” olarak biliniyor.

garanti beylikduzu kavakli

Gürpınar garanti bankası atm cihazı nerede?

Kavaklı mahallesi tarafından, Büyükçekmece istikametine giderken yol üzerinde bulunuyor. Gürpınar mahallesi, Gürpınar caddesi üzerinde yer alıyor. Yakın bölgede yer alan bazı işletme ve diğer yerler ise; Pınartepe mahalle muhtarlığı, Pınar eczanesi, QNB Finansbank ve Akbank Atm’leri yer almaktadır. Gürpınar, Yenibosna otobüsleri veya 1 nolu minibüs hattını kullanarak bölgeye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yakuplu mahallesi garanti paramatik

Yakuplu mahallesi de tercih edebileceğiniz en yakın bankamatik konumları şu şekildedir;

  • Meydan, Kaymakamlık binası karşısın da yer alır.
  • Yeşilyurt caddesi üzerinde bulunur. (İhlas marmara evleri 2. kısım, 2. Ada yanı)

Garanti Bankası Beylikdüzü Şubeleri Nerede?

Beylikdüzü “Bey City AVM” içerisinde yer alan bir şubesi vardır. Ayrıca biraz daha aşağı bölge de bulunan, Migros yakınların da “Skyport Residance” yanın da vardır. Bu iki noktaya kolayca ulaşım sağlayabilir, Beylikdüzü garanti bankası şubelerine ulaşabilirsiniz.

Şayet adres ve telefon bilgilerine ulaşmak isterseniz, lütfen alt kısıma yorum olarak sorularınızı belirtiniz. Nitekim tüm bu bölge sınırları içerisinde yer alan şube ve ATM adreslerini belirtmek biraz uzun bir işlemdir. Dilerseniz buradan konum olarak tespit etme şansına sahipsiniz. Google haritalar bölümü, bu tip işlemler için oldukça kullanışlı bir sistemdir. Bizi sosyal medya üzerinden takip ederek, finans ve ekonomi haberlerine ulaşabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.