Garanti Bankası Bahar Kredisi

Garanti Bankası Bahar Kredisi

Garanti tüm ihtiyaçlarınız için 450 TL taksitle 12.000 TL Garanti Bankası Bahar Kredisi fırsatı sunuyor!

Bahar Kredisi Başvurusu

Garanti bankası Bahar Kredisi’ne başvurup ihtiyaçlarınızı anında karşılama şansına sahip olabilirsiniz. Başvuru yapmak için Garanti İnternet şubesi girişi ya da Cep Şubesi aracılı başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

Bahar Kredisi Özellikleri

İnternet Şubesi ya da Cep Şubesi aracılığıyla;

Size ve ihtiyacınıza en uygun ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir, her hangi bir kanaldan başlatmış olduğunuz başvurunuzu tamamlama şansına sahip olursunuz.

Ayrıca Garanti bankası şubelerine gitmeden hesabınıza aktarılan parayı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi risk raporunuza sahip olabileceğiniz ve findeks kredi notu öğrenmek için Kredi Notu kategorimizi dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Bahar-kredisi

Garanti Bankası Bahar Kredisi Örnek Tablo

Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir.450,48 TL taksit ile 12.000 TL tutarlı, 36 ay vadeli %1,44 faizli kredi için, tahsis ücreti 60 TL, sigorta 150 TL, toplam ücret 210 TL, maliyet oranı yıllık %23,2694’dır. Bahar Kredisi kampanyası kapsamında maksimum 36 ay vadelerle ve şubelerden 100.000 TL’ye kadar kredi kullanılma şansı vardır. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebiliyor. Sadece nüfus cüzdanı ile bu krediye başvuru yapmak, İnternet şubesi kullanıcıları için geçerli olmaktadır. Özel Emekli Sandığı’na tabi müşterilere geçerli değildir. Öğretmen, asker, polis, doktor müşterilerin kamu kimliği de gerekmektedir. Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanya bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

  • Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir.

Bahar-kredisiBahsetmiş olduğumuz “Garanti Bankası Bahar Kredisi” içerikli yazımızı bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. İlgili kampanya hakkında Garanti bankası değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu ve buna benzer diğer Kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için Krediler kategorimizi dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz. Teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.