Garanti Bankası Anında Kredi

1 Skor2 Skor3 Skor4 Skor5 Skor (Bu yazıma oy verir misiniz?)
Loading...

Garanti Bireysel İhtiyaç Kredisi
Garanti bankası geçmişten günümüze sürekli yapmış olduğu kredi kampanyaları ile gündemdeki yerini her geçen gün bir basamak yukarı taşımakta. Günümüzde bankalar insanların ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği kredi seçenekleri ihtiyaca yönelik olarak farklılık kaydetmektedir. Garanti bankası ihtiyaçlarınızı karşılayacak cinsten bir kredi kampanyası başlattı, üstelik SMS ile kredi anında hesabınızda.

Garanti bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları
Yazımızda belirtmiş olduğumuz gibi her ihtiyaca yönelik ayrı kredi seçeneklerinin yanı sıra ihtiyaç kredisi faiz oranları günlük olarak farklılık gösterebilmekte. Garanti bankası faiz oranını ve size uygun kredilerin ayrıntılarını daha net şekilde öğrenmek için garanti tam destek danışma hattı 444 0 335 arayınız. Garanti tam destek danışma hattı sizlerin ihtiyaçlarına uygun kredi seçenekleri, faiz oranları, vade seçenekleri ve aklınızdan gecen tüm sorularınıza yanıt vermektedir.
Garanti bankası ihtiyaç kredi başvurusu
İhtiyaç kredisi başvurunuzu tüm garanti bankası şubeleri aracılığı ile yapabileceğiniz gibi, alo garanti 444 0 335 tam destek danışma hattı aracılığı ile de yapabilmektesiniz. İsterseniz hiç konuyu uzatmadan bir SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti bireysel ihtiyaç kredisi gerekli belgeler
Öncelikle başvurularınızı üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanınız ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurunuz için onay aldıktan sonra ücretli çalışanlar için istene bilecek bazı gerekli belgeler ise şu şekilde; Maaş bordro veya gelir yazısı,
-2 aydan eski olmayan bir adet güncel SGK sicil no veya bordro,
-İş yeri sicil no,
-Aylık net ücret ve maaşınız’da haciz/kesinti olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ve imza sirküleri.

garanti-ihtiyac-kredisi

Garanti Bank Kredi Başvurusu
– Garanti bankasının tüm şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz,
– Garanti telefon bankacılığı
– T.C. KİMLİK NUMARANIZI, TALEP EDİLEN KREDİ TUTARI, VADESİ ve AYLIK NET GELİR BİLGİNİZİ TL olarak aralarında bir er boşluk bırakıp 3390’a kısa mesaj göndererek,
– Garanti İnternet bankacılığı (Garanti bankası resmi sitesi) ile.
Garanti bankasından kredi başvuruları gerçekleştirebilirsiniz kredi taleplerinizin anında hesabınızda. Bu bilgiler tamamen yazım tarihli bilgiler olup, güncel tarihte farklılık gösterebilmekte, sayfamız ile kesinlikle ilişkilendirilemez.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir