Garanti Bankası Anında Kredi Servisi

Garanti bankası anında kredi servisi üzerinden, ortalama 5 dakika içerisinde ihtiyaç kredisi temin edebilirsiniz. Üstelik talep etmiş olduğunuz para miktarı onaylanırsa, para anında hesabınıza yatıyor! Dilediğiniz başvuru yöntemini kullanarak bu hizmetten yararlanma şansına sahipsiniz. Dilerseniz aşağıda verilen yönergeleri takip ederek, anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Belirtmiş olduğumuz bireysel ihtiyaç kredisi hizmeti için faiz oranları değişiklik göstermektedir. Bankalar, kişiye özel faiz oranları belirleyebilmektedir. Örneğin bir çok banka ve finans kuruluşu, kişilerin kkb skorunu göz önüne alarak faiz oranlarını belirlemektedir. Dilerseniz size özel faiz oranını sorgulamak için garanti bankası resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca garanti müşterileri, alo garanti veya garanti mobil uygulaması üzerinden detayları inceleyebilir.

https://www.kredibanka.org/garanti-bankasi-musteri-hizmetleri-telefon-numarasi/

Garanti Bankası Anında Kredi Nasıl Alınır?

Anında kredi başvurusu yapmak için başvurabileceğiniz bir kaç yöntem bulunmaktadır. Başvuru yapmak için hazırsanız, lütfen aşağıda verilen yönergeleri uygulayınız.

Garanti mobil uygulama: Banka tarafından, müşterilerin kullanımına sunulan ve büyük bir bankacılık hizmet kolaylığı sunan yazılımdır. Mobil uygulama üzerinden çok kısa bir süre içerisinde, kolay bir şekilde “anında kredi” hizmetini kullanabilirsiniz. Mobil uygulamaya, müşteri numarası ile giriş yaptıktan sonra “krediler” menüsünü takip ediniz. Şayet müşteri numaranızı bilmiyorsanız, müşteri numarası sorgulama başlıklı yazıya göz atabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri: Alo garanti çağrı merkezi üzerinden bu konu hakkında tüm bilgileri edinebilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezine bırakacağınız kısa bir not sonrası, bu konu için aranmak isteyebilirsiniz. Kredi başvurusu alan danışmanlar tarafından daha sonra aranmak için hemen çağrı merkezini arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası için buraya göz atınız.

Gereli Olabilecek Bazı Belgeler

Başvuruları T.C. (Türkiye Cumhuriyeti) kimlik numarası bulunan nüfus cüzdanınız ile kolayca yapabilirsiniz. Başvuru sonrası için onay verilirse, ücretli çalışanlar için istenebilecek bazı gerekli belgeler ise şu şekilde;

  • Maaş bordro veya gelir yazısı,
  • 2 aydan eski olmayan bir adet güncel SGK sicil no veya bordro,
  • İş yeri sicil no,
  • Aylık net ücret ve maaşınız da haciz/kesinti olup olmadığına dair bilgilerinizi içeren son 1 ay içerisinde alınmış gelir yazısı ve imza sirküleri.

Nasıl Başvuru Yapılır?

  1. Garanti bankasının tüm şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz,
  2. Garanti telefon bankacılığı
  3. T.C. KİMLİK NUMARANIZI, TALEP EDİLEN KREDİ TUTARI, VADESİ ve AYLIK NET GELİR BİLGİNİZİ TL olarak aralarında bir er boşluk bırakıp 3390’a kısa mesaj göndererek,
  4. Garanti İnternet bankacılığı (Garanti bankası resmi sitesi) ile.

Bu bilgiler tamamen yazım tarihli bilgiler olup, güncel tarihte farklılık görünebilir. Ayrıca bu kampanya sayfamız ile kesinlikle ilişkilendirilemez. Yetki sahibi olan Garanti Bankası A.Ş. kampanya şart ve koşullarını değiştirme veya kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir. Bu nedenle lütfen resmi web sayfası, yerel şubeleri ve mobil uygulaması üzerinden detaylı bilgileri alınız.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.