Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Garanti bankası 48 ay vadeli bayram kredisi kampanyası sayesinde ”Kurban Bayramı” boyunca ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilirsiniz. Üstelik %1.29’dan başlayan faiz oranları ve çok uygun ödeme koşulları sizleri bekliyor.

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Evet! Yanlış duymadınız!

Bayram Kredisi 48 ay vadeli sunulmaktadır.

Ödemelerinizin süresi ne kadar uzun olursa, ödeyeceğiniz taksit tutarı o kadar düşük olacaktır. Yalnız burada unutmamanız gereken en önemli madde, faiz oranlarının vade süresi ve kullanılan kredi tutarına göre farklılık göstereceği olmalıdır. Toplamda 3 aydan, 48 aya kadar sunulan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Başvurulan kredi tutarının onaylanan miktarına göre kredi hesabınıza yatacaktır. Garanti bankasında maaş hesabı bulunmayan kişilerin ”Garanti İnternet veya Garanti Cep” aracılığı ile alabilecekleri üst kredi limiti 25.000 TL olarak belirlenmiştir. Maaşını bu bankadan alan kişiler, onaylanan kredi tutarının tamamını hesaplarına alabilirler.

48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Genelde bankaların sunmuş oldukları kredi ürünlerine ne kadar yüksek tutarda başvuru yapılır ve onaylanırsa, o kadar düşük faizli bir kredi kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse;48 ay vadeli 25.000 TL talep edilen bayram kredisi faiz oranı %1.44 olabilirken, 75.000 TL tutarlı ve aynı vade seçenekli bayram kredisi faiz oranı %1.29 olabilmektedir. Fakat bu örneklemede verilen kredi tutarı, faiz oranı ve vade seçeneklerinin değişiklik göstermesi, aynı zamanda ”Kredi Tahsis Ücretleri” ve ”Sigorta ve Vergiler Dahil Toplam Ücretler” konusunda da farklılıklara sebep olabilmektedir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • 10.000 TL bayram kredisi faiz oranıyla, 20.000 TL kredinin faiz oranı aynı olmayabilir.
  • 10.000 TL kredi alan kişiden talep edilecek ”Kredi Tahsis Ücreti” ile 30.000 TL talep eden kişiden alınan miktar aynı olmayabilecektir.
  • 5.000 TL kredi kullanan bir kişiden alınacak ”Sigorta ve Vergiler” dahil toplam ücret ile 15.000 TL kullanan kişinin ki aynı olmayabilecektir.
  • Kullanılan kredi tutarına göre ”Yıllık Maliyet Oranları” aynı olmayabilecektir.
  • Kullanılan kredi tutarına göre ”Toplam Maliyet Oranı” aynı olmayabilecektir.

Şartlar ve Koşullar

48 ay vadeli bayram kredisi kullanmak isteyenlerin bir çoğunda aşağıda vereceğimiz şartlar ve koşulları bir çok banka aramaktadır.

  • Banka Kredi Skoru (KKB Skoru – Kredi Risk Raporu – Kredi Notu)
  • Gelir belgesi ve gelir belgeleri
  • Kefil talep etme hakkı bir çok bankaya göre saklıdır
Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Kredi Risk Raporu
Kredi risk raporu: Geçmişte bankalar ve finans kuruluşlarıyla aranızda geçmiş tüm finansal içeriklerin dökümünü sağlar. Özellikle Kredi ve Kredi Kartı ödeme ve hesap dökümünü ortaya koymaktadır. Kısacası geçmişte yapılan gecikmiş ödemeler, size olumsuz bir kredi başvurusu yapmanızı sağlayabilecektir. Kredi notu hakkında çok daha fazla bilgi almanızı öneririz. Kredi risk raporu hakkında bilgileri Risk raporu sayfamızdan almanızı öneririz.

Gelir Belgesi
Gelir belgesi: sizlerinde tahmin edeceği gibi çalışmış olduğunuz iş yerinden alabileceğiniz ”Maaş Bordrosu” anlamına gelebilmektedir. Yalnızca maaş bordrosu olanlar için gelir belgesi var demek yanlış olur. Örneğin; bir kaç evi olup, bu evlerden ”kira geliri” elde edenlerinde gelir belgeleri kabul olmaktadır.

Kefil
Kefil: Bir çok kişinin bildiği gibi bankalar eğer müşterilerine kredi veya kredi kartı gibi ürünler sunma konusunda çekinirse, kendilerine kefil olabilecek birini talep edebilmektedir. Konumuzda geçen 2017 bayram kredisi koşulları için bir çok banka ve finans kuruluşu kefil talep edebilir. Kefiller; aileden biri, eş, dost ve akraba olabilir. Belirtmiş olduğumuz kişilerden herhangi birinin kefil olması, sizin için bir sakınca doğurmayacaktır.

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Bayram Kredisi

Garanti Bankası 48 Ay Vadeli Bayram Kredisi kampanyası hakkında genel bilgilerin yanı sıra, diğer konular hakkında da bilgiler sunmaya çalıştık. Lütfen çevrenizdekilerin bu bilgilere sahip olamayacağını unutmayınız ve Sosyal Medya aracılığıyla konumuzu paylaşınız. Kredibanka.org olarak teşekkür ederek, saygılarımızı sunarız

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.