Fix Card Başvurusu Finansbank

Fix Card

Bugün sizlere kart aidatı ödemek istemeyen banka müşterilerinin kredi ve banka kartı Fix Card başvurusu hakkında detaylı bilgi paylaşımı yapmaya çalışacağız. Fix Card kredi kartı özelliğinin yanı sıra, aynı zamanda banka kartı’dır. Fix Card sahiplerinin kart aidatı ödeme gibi sorunları olmaz. Fix Card ile Finansbank POS cihazı bulunan 1.500’ün üzerinde marka ve 250.000’den fazla alışveriş noktasında, sunulan avantaj ve kampanyalardan rahatlıkla yararlanma şansına sahip olunur. Son olarak finansbank Fix Card sahipleri hem “banka kartı”, hem “kredi kartı” özelliklerini tek bir kartta kullanabiliyor olacak.

Fix Card Başvurusu Finansbank

Başvuru yapmak için buraya tıklayın ve formu doldurun, ardından Finansbank sizi arasın.

SMS ile başvuru seçeneğini kullanmak için “T.C. Kimlik numaranızı yazıp 3457’ye göndermeniz yeterli olacaktır.”

Ayrıca tüm finansbank şubelerinden “Fix Card başvurusu” yapma şansına sahip olunmaktadır.

Finansbank İnternet Şubesine giriş yaparak, kart başvurusu yapma kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Tüm finansbank ATM’leri ve telefon bankacılığı hizmet numaraları ile kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

images (8)

Fix Card Özellikleri

Fix kart temassız özelliğini kullanarak 50 TL. Altında yapılan tüm alışverişleri, kart okuyucu ile ödeme şansına sahip olunmaktadır. Bu kolaylık sayesinde şifre ya da imza gibi zaman kaybettiren işlemler ile uğraşma derdinden kurtulmuş olunur.

Yukarıda “Fix Card başvurusu” hakkında vermiş olduğumuz bilgiler tamamen bilgi paylaşımı amaçlı oluşturulmuştur. Finansbank kart hizmetleri için değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle güncel bilgileri başvuru esnasında banka personeli tarafından daha detaylı bir şekilde öğrenme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca konu hakkında daha detaylı olarak öğrenmek istediğiniz her türlü soruyu ya da önerilerinizı bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.