Findeks Üye Olma

Findeks Üye Olma

Finans sektöründeki önemli kuruluşlardan birisi olan Findeks Üye Olma işleminin nasıl yapıldığı yazımızın detaylarında bulabilirsiniz.

Findeks Üye Olmak

Findeks Üye Olmak

Türkiye’deki dokuz bankanın ortaklığında kurulan Findeks, kişilerin finansal geçmişleri hakkında bilgi veren bir kuruluştur. Findeks hizmetleri, findeks kredi notu, findeks uyarı hizmeti, findeks izleme hizmeti, findeks takipçi hizmeti, findeks not danışmanım hizmeti, findeks risk raporu hizmeti gibi hizmetler sunmaktadır. Findeks sistemi bireysel kullanıcılara ve kurumsal firmalara hizmet vermektedir. Findeks finans sektörünün bireyleri ve kurumları nasıl gördüğünün bir aynasını sunmaktadır. Findeks sistemi kullanan kişiler, finans durumunu ve itibarını kontrol edebilir, daha iyi bir şekilde yönetebilir.

Findeks Üyelik

Findeks üyeliği tamamen ücretsizdir. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra kullanım sıklığı ve kullanılmak istenen ürünler göz önünde alınarak, Findeks paketlerinden istenilen paketi satın alabilirsiniz. Findeks paketleri uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Findeks’e bireysel üye olabilmek için, üye formunu doldurup sözleşmenin onaylanmasının ardından, şifrenizi unutmanız halinde size sorulacak güvenlik sorularından birisini seçip onaylama işlemi yapmanız gerekmektedir. Forma kayıt edilen cep telefonu numaralarından aktif olarak kullanılan cep numarası seçilir ve onaylanır. Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık şifre üyelik ekranına girilir. Parola ve güvenlik resminin seçilmesinin ardından sisteme giriş yapılabilir.

Findeks bireysel üyelik için mobil imza seçeneğini de sunmaktadır. Önceden tanımlanmış mobil imzası bulunan kişiler, üyelik formunu doldurup sözleşmeyi onayladıktan sonra, cep telefonuna gelen mobil imzayı onaylar. Parola ve güvenlik resminin tamamlanmasının ardından mobil imzayla Findeks üyeliği işlemi tamamlanmış olur.

Findeks ticari üyelik için, firma tarından kurumsal üyelik formu doldurulur ve sözleşme imzalanır. Başvuru formunun ve sözleşmenin çıktısı alınarak, bankaya ya da ticaret odasına gidilerek başvuru işlemi tamamlanır. Başvuru sonucu başvuru durumu ekranından takip edilir. Başvuru onayının gelmesinin ardından parola ve güvenlik resmi belirlenerek üyelik işlemi tamamlanır. Findeks üyelik silme işlemi için Findeks müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.

Findeks Üye Olmak

Findeks Üye Olmak

Findeks Paketleri

Findeks üyeliğini ücretsiz olarak gerçekleştirdikten sonra bireysel ve kurumsal üyeleri için ayrı ayrı hazırlanmış Findeks paketlerinden faydalanabilirsiniz. Findeks bireysel üyelik paketleri, Klasik, Gold Takipçi, Gold Danışmanlık, Premium olmak üzere dört ayrı pakettir. En ucuzu aylık 5,31 lira olan bireysel paketlerin en yüksek fiyatlı olanı aylık 12,98 liradır. Findeks kurumsal paketleri, Findeks Kredi Notu Paketleri, Risk Raporu Paketleri, Çek Raporu Paketleri ve Teminat Mektubu Durum Sorgulama Paketleridir.

Findeks Kredi Notu Öğrenme kategorimiz içinde, bu platforma ait tüm bilgileri bulabilme şansına sahipsiniz. Ayrıca kredi puanı ya da notu hakkında yapacağınız tüm görüş ve önerileri titizlikle inceliyor, anında ziyaretçilerimize sunuyoruz. Bizi takip etmeye devam ediniz. KrediBanka.Org

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.