Findeks Müşteri Hizmetleri

Findeks Müşteri Hizmetleri Nelerdir?

Findeks Müşteri Hizmetleri Nelerdir?”: Yeni bir kurum olmasına rağmen tüketicilerin ve yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Türkiye’nin önde gelen dokuz bankası tarafından kurulan ve Kredi Kayıt Bürosu aracılığıyla hayata geçirilen Findeks, reel sektör ve bireysel kullanıcılar için tasarlanmış bir hizmet platformudur. Finans sektörünün kişiyi nasıl gördüğünün bir aynası olan Findeks’i kullanarak, itibarını ve finansal durumunu kontrol edebilir, yükseltebilir, daha doğru bir kontrol sağlayabilirsiniz. Finansal kontrol sağlama konusunda tüm tüketicilere kolaylık sağlayan Findeks ile bankalar ve finans kurumlarındaki kredileri takip edebilir, borç ve kredi limitlerini öğrenebilir, kredi notunuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Finansal derecelendirme sonuçlarınıza bu sistem sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Findeks’in sunduğu hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

Findeks Kredi Notu

Findeks hizmetleri nedir diye soran birine verilecek cevap Findeks Kredi Notu olacaktır. Uzun yıllardan beri bankalar tarafından kredi verme kararı alınırken, yine bankalar tarafından bakılan önemli bir referans belgesidir. Diğer finans kurumları da yapacakları kredilendirme işlemlerinde, bu puanlama belgesini referans alırlar. Findeks Kredi Notu, kişinin geçmiş finansal kayıtlarının bir derlemesi niteliğindedir. Findeks Platformu ile kredi notunuzu rahatça öğrenebilirsiniz.

Findeks Risk Raporu

Risk raporu hala aktif olarak devam eden ve son beş sene içerisinde kapanmış olan kredilere ilişkin ödeme geçmişini gösteren bir rapordur. Bu rapor oluşturulurken ülkede yer alan tüm bankalar ve finans kuruluşlarının aylık kredi kullanım ve ödeme verilerinden yararlanılır. Yine Findeks Platformu üzerinden bu raporu elde edebilirsiniz.

Findeks Not Danışmanım
Gelişmiş bir algoritmik sisteme sahip olan Findeks kredi notu hesaplaması her türlü finansal değişimden etkilenmektedir. Findeksin sunduğu not danışmanım hizmetiyle bu değişimlere nasıl müdahale edebileceğiniz ve kontrol altında tutabileceğinizle ilgili kişiye özel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Findeks Takipçi
Kimlik, iletişim ve finansal bilgilerinizi tüm dünyada internet ortamında tarayan bu Findeks uygulamasında, bilgilerin herhangi bir yerde bulunması halinde SMS ve E-posta yoluyla kişilere bilgilendirme yapılmaktadır.

Findeks İzleme
Findeks izleme, finansal dünyadaki bilgilerin analizlerinin ve kontrollerinin tek bir ekran üzerinden sağlandığı bir hizmetidir.

Findeks Uyarı Hizmeti
Findeks uyarı hizmeti, finansal durumun göstergesi olan kredi kartı, kredi ve kredili mevduat hesabına ait olan borç ve limit bilgilerinde gerçekleşen değişimleri, yeni başvuruları, biten borçları, yaşanan gecikmeleri aylık olarak kişilere ileten bir hizmettir. Bu değişimler belirlenen kriterler doğrultusunda Findesk’in bir hizmeti olarak SMS veya e-posta aracılığıyla bildirilirler.

Findeks hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için KKB skoru sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Findeks müşteri hizmetleri ile ilgili yazmış olduğumuz bu yazı, platformun müşterilerine sunmuş olduğu konulardır ve bilgi paylaşımı amaçlı yayınlanmıştır. Bizi takip ettiğiniz için çok teşekkür eder, saygılar sunarız. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.