Findeks 20 TL Bonus Kampanyası

Findeks adresinde Bonus’a özel 20 TL bonus, GarantiPay ile yapılacak ödemelere ise tam 40 TL Bonus!

Findeks 20 TL Bonus Kampanyası

Findeks.com aracılığı ile 20 TL bonus kampanyasından yararlanmak için, Premium paket ödemesini kampanyaya dahil Garanti Bonus kartlarınız ile yapmanız yeterli olacaktır.

40 TL Bonus kampanyasından yararlanmak için, Premium paket ödemesini Bonusflaş tarafından GarantiPay ile kampanyaya dahil kartlar ile yapmanız yeterli olacaktır.

Findeks.com Bonus Bilgileri

  • Findeks Bonus Kampanyası 10 Mayıs – 10 Haziran arası Findeks resmi sitesinden, yalnızca Premium paket satın alımlarında geçerli olmaktadır.
  • Bu kampanya için tek çekim ve taksitli işlemler dahil olmaktadır.
  • Kampanyaya dahil olan kartlar; Bonus, Money, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus Business
  • Findeks.com 20 TL Bonus kampanyasından yararlanmak için, Premium paket ödemesini kampanyaya dahil (Bir üst satırda yazılı) Garanti Bonus kartlarınız ile yapmanız gerekecektir.

Findeks.com 40 TL Bonus kampanyasından yararlanmak için ise; Premium paket ödemesini BonusFlaş uygulaması üzerinden GarantiPay ile kampanyaya dahil edilmiş kartlarınız ile yapmanız gerekecektir. Kazanılmış olunan Bonuslar; 15 Haziran 2016 tarihi itibari ile kullanılabilmesi mümkün olacaktır. Garanti Bankası Findeks.com 20 TL Bonus Kampanyası başlangıç tarihi 10.05.2016 olurken, bitiş tarihi 10.06.2016 olacaktır.

Garanti Bankası “Findeks 20 TL Bonus Kampanyası” Garanti bankası ve Findeks ortaklığı ile hazırlanmış bir kampanya olurken, kampanya için değişiklik yapma hakkı saklı tutulmuştur. Bu kampanya Findeks kredi notu ve KKB raporu alacaklar için faydalı olacağı düşünülüyor. Konu hakkında yapacağınız her türlü görüş ve önerileri titizlikle inceliyor ve takipçilerimiz ile anında paylaşıyoruz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.