Finansbank Yatırım Desteği

Finansbank Yatırım Desteği

Finansbank Yatırım Desteği hizmetlerinden yararlanarak; yatırım kararlarınızı uygularken, profesyonel adımlar atabilirsiniz. Banka tarafından sizlere uygun yatırım aracı aranırken, yatırımlarınızın gelişimini takip etme ve değişken piyasalar da bu kararlarınızı gözden geçirmeniz için özel destek hizmetleri sağlanıyor. Online hizmetler ve tecrübeli yöneticileri tarafından sizlere, geniş çaplı bilgi ve yönlendirme hizmetleri sunuluyor. Dilerseniz yatırım hesabı nasıl açılır başlıklı konumuzu öncelikli olarak incelemenizi ve sonrasında bu sayfada bulunan bilgilere göz atmanızı öneririz.

Yatırım Hattı

Finansbank Yatırım Desteği

Yatırım Destek Hattı

Hafta içi 09:00 – 18:00 arası hizmet veren 0850 222 83 88 numaralı Finansbank Yatırım Destek Hattı, yatırım işlemleriniz ile ilgili sormak istediğiniz her türlü soruyu yöneltme şansına sahip olduğunuz bir servistir. Bu numarayı hemen arayıp, yapmış olduğunuz ya da yapacağınız işlemleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

SMS Servisi

Finansbank SMS servisi sayesinde, istemiş olduğunuz seviyelere ulaşan kur bilgilendirmesi hizmetine sahip olabilirsiniz. Bu servisten yararlanmak için yapmanız gereken oldukça basit, müşteri ilişkileri yöneticinize gitmeniz ve haber almak istediğiniz Döviz alış ya da satış seviyelerini bildirmeniz yeterli olacaktır. SMS servisi, kurların sizin istemiş olduğunuz seviyeye gelmesi sonrası, anında SMS ile bilgilendirme yapacaktır. Bu durumda desteğini almış olduğunuz hiç bir yatırım fırsatını kaçırmamış olursunuz.

Ayrıca uzman kadrosu tarafından hazırlanan Günlük Piyasa Bülteni aracılığıyla, piyasaları kolaylıkla takip edebilir ve aramış olduğunuz cevaplara ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Finansbank Özel Bankacılık

Finansbank’ın Özel Bankacılık Hizmetleri sayesinde, bir çok işleminizi kendinizi özel hissedecek seviyede yapabilirsiniz. Bir çok bankacılık hizmetini aynı anda alabileceğiniz bu hizmet, fatura ödemeleri dahil olmak üzere tüm finansal hizmetler için size özel destek sunacaktır. Özel Bankacılık Müşteri Temsilcileri ile doğrudan iletişim kurabiliriz, hatta direkt telefon hattı üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmetten yararlanabilmek için, hemen bir özel bankacılık hizmet noktasına uğrayabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgilere bankanın resmi adresinden ulaşabilirsiniz.

Yatırım Danışmanlık Hizmetleri

Finans Yatırım, yatırımlarınızı değerlendirme ve yönlendirme aşamasında oldukça güvenli bir liman olacaktır. Özenle seçilmiş yatırım danışmanları, gelir beklentinize özel avantajlı koşulları sunacak ve risk profilinize göre hareket edecektir. Kaliteli danışmanlık hizmetlerinden yararlanmak için, sizde Finans Yatırım Danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yatırım Hattı

Finansbank Yatırım Desteği

Konu hakkında detaylı bilgileri www.finansbank.com.tr adresinden alabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz hizmetler banka ile ilgili olup, kredibanka.org adresi ile ilişkili değildir. Ayrıca bankanın şubelerine giderek tüm bu konular hakkında bire bir bilgi almanız, bireysel olarak yararınıza olacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.