QNB Finansbank Xclusive Bankacılık

Xclusive, QNB Finansbank’ın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar dünyasıdır. Bunu sadece bir banka hizmeti olarak düşünmeyin! QNB Finansbank Xclusive ile birçok alanda özel fırsatlar, indirimler ve öncelikler kazanabilirsiniz. Üstelik bunlar sizin beklentilerinize göre şekilleniyor. Xclusive’in herhangi bir hizmetinden yararlanmak için bir dakikalık telefon görüşmesi yeterli olacaktır.

QNB Finansbank Xclusive Nasıl Üye Olurum?

QNB Finansbank Xclusive dünyasına nasıl üye olunur?” dediğinizi duyar gibiyim. QNB Finansbank bütün müşterilerine bu imkandan yararlanma şansı tanıyor. Aradığı tek şart ise bir aylık birikim ortalamanızın 100.000 ve üzeri olmasıdır. Bazı clubler (Doctors ve BÜMED) için bu miktar 50.000 liraya düşürülmüştür. Enpara.com’daki birikimleriniz ayrı tutulmaktadır.

qnb finansbank exclusive

Exclusive Özellikleri ve Avantajları

Siz de Xclusive üyesi olduysanız, saymakla bitmeyen imkanlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz demektir. Bu imkanlar nelerdir bir bakalım. Öncelikle şubelerde ve müşteri hizmetleri hattında ayrıcalıklı olduğunuzu söylemeliyiz. Sıra beklemeden, sizin için ayrılmış odalarda, işlemlerinizi güven ve gizlilikle halledebilirsiniz. Size özel müşteri ilişkileri yöneticisi ile bütün sorularınız cevaplanacak, ihtiyaç ve tercihleriniz göz önünde bulundurulacaktır. Şubeye gitmeye zamanınız olmadığı zaman ise uzun uzadıya müşteri temsilcisine bağlanmayı beklemeyeceksiniz. Telefonun diğer ucunda sizi tanıyan ve yatırımlarınızı bilen bir müşteri temsilcisi olacak.

Bireysel İnternet bankacılığı ya da mobil şube üzerinden yapacağınız bütün EFT işlemleri sizin için ücretsiz. QNB Finansbank bankamatikleri üzerinden, size özel günlük nakit çekim limitiniz 5.000 liraya yükseltilmiş olacaktır. Üstelik QNB Finansbank bankamatiği yoksa, yakınınızda ”Tek Nokta ATM’leri” üzerinden ücretsiz nakit çekebiliyorsunuz. Kredi kartı nakit avans limitini yükseltmek için sayfamıza göz atınız.

Kiralık kasaya ihtiyacınız varsa, Xclusive dünyası size bu imkanı da sunuyor. Bir yıllık kiralık kasa kullanımlarında ilk iki ay sizden ücret alınmıyor. Ayrıca diğer aylara da %25 indirimle kira ödüyorsunuz. Ayrıca dört büyüklerden birinin taraftarı olanlara, yılda bir kere ücretsiz VIP koltuklardan maç izleme ayrıcalığına da sunuluyor. ERA Real Estate Türkiye gayrimenkul danışmanlığınızdan %50 indirim fırsatı yakalandığını hatırlatmak istiyoruz.

Hangisinin daha güzel ya da iyi olduğuna karar veremediğim ayrıcalıklar bunlarla sınırlı değil; bütün anlaşmalı restoranlarda %15 indirim, bedava uçak bileti, Parapuan’lar seyahatleriniz de dört katına çıkıyor. Duty Free (Free Shop) harcamalarında taksit imkanı, özel şoförlü araç hizmeti, indirimli motovale hizmeti, ücretsiz kuru temizleme, araç ve konut yardım hizmetleri… Liste bu şekilde uzayıp gidiyor. QNB Finansbank bu hizmeti vererek, sizin rahatınız için çalıştığını kanıtlıyor. Unutmadan ekleyeyim, birikiminiz başka bir bankadaysa kurşungeçirmez araçlarla ve özel korumalar eşliğinde ücretsiz transfer sağlanıyor.

qnb finansbank exclusive

QNB Finansbank Exclusive Hakkında

QNB Finansbank Exclusive bankacılık hizmeti hakkında aklınıza takılan tüm her şeyi, yorum kutusundan bizlere yazabilirsiniz. Merak ettiklerinize en yakın zamanda cevap yazılmaya çalışılacaktır. Bizi sosyal medya üzerinden takip etmek için buraya tıklamanız ve sayfamızı beğenmeniz yeterli olacaktır.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.