Finansbank Motosiklet Kredi Başvurusu

Finansbank Motosiklet Kredisi

Finansbank motosiklet kredi başvurusu yaparak; trafiğe takılmadan, özgürlüğün ve rüzgârın tadını çıkaracağınız bir motosiklete sahip olabilirsiniz. Sahip olmak istediğiniz motosiklete karar verdikten sonra, Finansbank motosiklet kredisi ile hayallerinizi gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz.

Başvuru Şartları ve Koşulları

Finansbank motosiklet kredisi için sunulan bazı koşul ve özellikleri aşağıda bulabilirsiniz.

  • Kredi TL cinsinden kullandırılır.
  • Motosiklet Kredisi kullanabileceğiniz markalar ise şu şekilde; BMW, HONDA, SUZUKİ, HARLEY DAVİDSON, YAMAHA, KAWASAKİ, DUCATİ, KTM, BOMBARDİER, POLARİS ve VESPA.
  • Motosiklet Kredisi için 48 aya kadar vadelendirme yapabilirsiniz.
  • Sıfır km motosikletler için, nihai fatura tutarının 50.000 TL’ye kadar olan kısmının %70’i, 50.000 TL’nin üzerinde kalan kısmın ise %50’si kadar motosiklet kredisi kullanma şansı bulunuyor. 2. El motosiklet kredisi için ise fatura tutarı değil, motosikletin kasko değeri göz önüne alınıyor.
  • Motosiklet kredisi geri ödemesi planınızı, Finansbank müşteri temsilciniz ile görüşerek kendi koşullarınıza göre oluşturma şansına sahipsiniz.

Motosiklet Kredisi Gerekli Belgeler

Aşağıdaki belge ve evrakları şubenize teslim ederek, kredi başvurunuzun daha hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.

  • “0” km motosikletler için proforma faturası, “2. el” Motosikletler için ise ruhsat fotokopisi (satış gerçekleştikten sonra Noter Satış Senedi)
  • T.C. kimlik numarası bulunan Nüfus cüzdanı
  • İkametgâh belgesi ya da güncel tarihli olması şartı ile cep telefonu faturası
  • Gelir belgesi  (Maaş bordrosu)

Bu belge ve evrakları teslim ettikten sonra, banka tarafından yapılacak soruşturma sonunda ek olarak belge ve teminat istenebilir.

Finansbank, Motosiklet kredisi için teminat olarak satın alınacak motosikletin rehin belgesini talep eder. Banka genelde kefil talep etmezken, kişilere ve belgelere göre kefil talep etme hakkını saklı tutar. Burada önemli bir uyarıda bulunmak istiyoruz; bankalara yapacağınız kredi başvuruları öncesi, Findeks Kredi Notu Öğrenme ve Sorgulama hizmeti almanız faydalı olacaktır. Unutmamalısınız ki, bankalar müşterilerine kredi hizmeti sağlarken kredi notu ya da puanını referans alırlar.

Finansbank Motosiklet Kredi Başvurusu

Gerekli belgeler ve evrakları tamamladıktan sonra, size en yakın Finansbank şubesine giderek Motosiklet Kredi Kampanyası Başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçerek, kredi başvurusu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yukarıda vermiş olduğumuz “Finansbank Motosiklet Kredisi Kampanyası Başvurusu” içerikli yazımızı, tamamen bilgi paylaşımı amacı ile yayımladık. Banka bu kampanya kapsamını durdurma ya da şartları için değişiklik yapma hakkına sahiptir. Güncel kampanya bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Bizi takip etmeye devam ediniz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.