QNB Finansbank Kredi Kartları Sürpriz Avantajları

QNB Finansbank kredi kartları başlıklı bu yazımızda, bankanın müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartları hakkında bilgiler sunacağız. Bir çok özelliğini buradan öğrenebilir, aklınıza takılan soruları yöneltebilirsiniz.

finansbank kredi kartlari

 

QNB Finansbank uzun bir süredir bankacılık sektörünün önde gelen isimleri arasındadır. Bankacılık teknolojileri kullanımı konusunda oldukça ileri safhalarda boy göstermektedir. Sağlamış olduğu kaliteli kredi kartı hizmetleri ile bir çok kişinin odak noktası haline gelmiştir. Bizde bugün sizler için QNB Finansbank tarafından sunulan kredi kartları hakkında bilgiler sunacağız.

QNB Finansbank Kredi Kartları

Bugün sizler için bazı kredi kartlarını sıralayacağız. Bu kartlara bağlı avantajlar ve kampanyaları sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz hemen bazı kart isimlerini ve özelliklerini sıralamaya geçelim. QNB Finansbank kredi kartları sıralaması şu şekilde;

 • CardFinans,
 • CardFinans Xtra,
 • CardFinans Emekli,
 • ClubFinans Xclusive,
 • ClubFinans Doctors,
 • Hemşire Kart,
 • Fix Card…

ve daha bir çoğu Finansbank şubelerinde ya da kredi kartına başvuru noktalarında sizleri bekliyor. Dilerseniz bu kartlar için bazı özellik ve avantajları detaylandıralım.

Başvuru için yapılması gerekenler!

Kredi Kartı Özellikleri Ve Avantajları

CardFinans 1.500’den fazla marka ve 250.000 üzerinde alışveriş noktası sayesinde, alışveriş ve harcamalar konusunda hayatı kolaylaştırıyor. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bu kartlarla bir çok harcamayı ayn anda yapabilirsiniz. CardFinans sürpriz indirimleri, alışverişlerde sunulan taksitli harcamaları ve harcamalara özel olarak sunulan para puan kazanma şansı sunar. Dilerseniz bazı avantajlarını maddeler halinde sunalım;

 • Acil nakit ihtiyaçları için çok uygun taksitlerle, kefilsiz kredi alabilirsiniz. Bu kredi ile tüm ihtiyaçları anında giderme şansına sahipsiniz.
 • Anlaşmalı kurumlara ait faturalarınız için ücretsiz olarak otomatik fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Otomatik talimat vererek, kendimize ya da ailemize daha çok vakit ayırma şansına sahip olunur. Ayrıca faturaları takip etme derdi ortadan kalkmış olur. Finansbank ve diğer bankalar tarafından talimat veren müşteriler için kampanyalar ve sürpriz avantalar sunulur.
 • Taksit kolay özelliği sayesinde, taksit yapmayan mağazalarda bile yapılan alışverişler için taksit yapma özelliğini kullanabilirsiniz. Taksitli alışveriş yaparak, harcamalarınızın keyfini çıkartma şansına sahip olabilirsiniz.
 • QNB Finansbank üye iş yerlerinden yapacağınız harcamalar sayesinde, para puanlar biriktirebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz havayolu şirketinden bedava uçak bileti alabilirsiniz. Bedava uçak biletleriyle, hayal edilen her yere uçarak gitme imkanına sahip olunur.

finansbank kredi kartlari

Ayrıca hediye para, anında kredi ve ekstre taksitlendirme gibi daha bir çok özelliğe sahip olabilirsiniz. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak çok kolay! Dilerseniz bu konuda yazmış olduğumuz yazımıza göz atarak, çok kolay ve hızlı bir başvuru süreci geçirebilirsiniz. Sizler için paylaşmış olduğumuz bu yazıları daha hızlı takip etmek için sosyal medya üzerinden bizleri takip edebilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.