Finansbank Kredi Kartı Ne Zaman Gelir?

QNB Finansbank kredi kartı ne zaman gelir?” Bu sorunun yanıtını bizden alabilirsiniz! Tüm detayları öğrenecek, dilediğiniz soruları aşağıdan bizlere iletebileceksiniz. Hemen bugünkü sorumuzun cevabına, kartın kaç günde teslim edileceğine geçelim.

kredi karti ne zaman gelir

QNB Finansbank kredi kartı ne zaman gelir

QNB Finansbank Kredi Kartı Ne Zaman Gelir?

Finansbank uzun yıllardır Türkiye bankacılık sektörüne kalite hizmetler vermiyor. Özellikle kredi kartı kampanyaları ile oldukça dikkat çekmektedir. Kart başvurusu yapıldıktan hemen sonra akla ilk gelen soru “Finansbank kredi kartım ne zaman gelecek?” oluyor. Ortalama 3 ile 15 gün süren kart teslimat süresi, teslim alınan şekle göre farklılık gösteriyor. 3 çeşit kart teslim etme yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemleri ve sürelerini aşağıda sizler için daha detaylı bir şekilde açıklayalım.

Kredi kartı teslim alma yöntemleri

  • Şubede elden teslim alma
  • Ev adresinden teslim alma
  • İş adresine teslimat

Şubeden Kart Teslimatı Kaç Gün Sürer?

QNB Finansbank kartını şubeden almak en hızlı teslim alma yöntemi olacaktır. Şubeden alınacak kredi kartlarının isme düzenlenip basım süresi ortalama 3 ile 10 gün arasında değişecektir. Ayrıca bu süre içerisinde QNB Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarasından bilgi alabilirsiniz. Basılmış ve kullanıma hazır olarak şubeye teslim edilmiş ise başvuru yapmış olduğunuz şubeye gidip, kartınızı elden teslim alabilirsiniz. Kartın kullanıma hazır ve teslim almanız için şubede beklediğini öğrenmek için en hızlı yöntem, müşteri danışmanını aramak olacaktır. Şubede yetkili personel sizlere bu konuda en doğru bilgiyi verecektir.

Kredi Kartım Ev Adresime Kaç Günde Gelir?

Bu seçenek, şubeden teslim alma yöntemine göre biraz daha uzun sürebilir. Özellikle vurgulamak istiyoruz ki, üç seçenek arasında çok fazla gün farkı yoktur. Bu yöntemi kullananlar, yine ortalama 3 ile 10 iş günü içinde kredi kartlarını teslim alabiliyor. Bu teslimat süresi, kartın hazırlanma tarihi ve kargoya veriliş süresi ile başlıyor. Kargoya teslim edilen kredi kartları, en kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Teslimat süresi ise kargo şirketine göre farklılık gösterebilir. Herhangi bir aksaklık olmaz ise kart 3 – 10 gün içerisinde elinize geçecektir. Kargo şirketleri her ihtimale karşı müşterilerine 28 günlük bir teslimat süresi bildirir. Belirtilen bu süre, herhangi bir olumsuz durum olursa diye verilmiştir. Ortalama varış süresi, yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi üç ile on gün arası sürecektir.

Diğer tüm bankalara ait kart teslim süresi!

kredi karti ne zaman gelir

QNB Finansbank kredi kartı ne zaman gelir

İş Adresine Teslimat Süresi

Teslimat için iş adresini gösterenler, ev adresi için belirtilen sürelerin aynısını bekler. Ev ve iş adresine teslimat süreleri, faklılık göstermez. Ulaşım süreleri, sadece mesafe ve kartın hazırlanış süresi ile alakalı farklılıklar gösterecektir. Kredi kartının teslimat süresi bahsetmiş olduğumuz süreler içinde gerçekleşmez ise QNB finansbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Banka müşteri temsilcisine şu şekilde bir soru sorabilirsiniz; “QNB Finansbank kredi kartım kaç günde gelir?” Bu soruyu en doğru ve eksiksiz cevaplayacak tek hizmet noktasının, banka olduğunu unutmayınız. Resmi İnternet sayfasına ulaşmak için arama yapabilirsiniz. Ayrıca burayı inceleyebilirsiniz.

4 yorum

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.