Finansbank Kasa Kiralama Ücretleri 2016

 Finansbank Kasa Kiralama Hizmeti

Son yıllarda sürekli olarak karşımıza sürpriz gibi ve işe yarar kampanyalar ile çıkan Finansbank A.Ş., kasa kiralama hizmetini’de alnının akı ile sürdürmektedir . Kasa kiralama hizmetinde oldukça güvenilir bir marka olan Finans Bankası, bankacılık faaliyetlerini müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak icra etmektedir. Banka müşterileri kıymetli eşya veya belgelerini bu kasalarda saklama hizmeti alabilmektedir. Tabii ki her finans şirketi gibi Finansbank da kasa kiralama hizmetinden belli bir miktar ücret talep etmektedir. Finansbank Kasa Kiralama Ücretleri 2016 yılı için belirlenen fiyat listesi aşağıda bilginize sunulmuştur. Ayrıca bir kereye mahsus olmak üzere, hizmet başlangıcında bir miktar depozito talep edilmektedir. Fakat bu depozito dediğimiz gibi sadece bir kere ödeniyor ve kasa hizmet süresi bitiminde tekrar müşteriye iade ediliyor. Kasa kiralamak isteyen banka müşterileri kendilerine en yakın finansbank şubesine giderek, hemen bir kiralık kasa hizmeti almaya başlayabilirler.

 

Finansbank Kasa Kiralama Ücretleri 2016

Finansbank kasa kiralamalarında ücret yıllık olarak alınmakta ve boyutlara göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Finansbank büyük boy kasa fiyatı 450.00 lira olurken, orta boy kasa fiyatı ise 350.00 TL. Olarak değerlendirilmiştir. Fazla büyük bir kasaya ihtiyacım yok küçük boy kasa yeter diyenler için, küçük boy kasa kiralama ücreti 300.00 lira olarak belirlenmiştir. Ayrıca bu fiyatlarda banka personeline %50 indirim uygulanmakta, fakat depozito indirimi bulunmamaktadır. Büyük boy kasa depozitosu 300.00 lira, orta boy depozito 250.00 lira ve küçük boy kiralık kasa depozitosu ise 200.00 TL. Olarak fiyat listesinde yerini bulmuştur. Banka personelleri depozito uygulamasına dahil olmak olmakta ve tüm müşterilerden bir kereye mahsus tahsil edilmektedir. Depozito kasa boşaltıldığında geri iade edilecektir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Finansbank Kasa Kiralama Ücretleri 2016 yılı için geçerlidir. Finans Bankası fiyatlarda ve koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.