Finansbank Kart Borcu Taşıma

Finansbank Kart Borcu Taşıma

Diğer bankalara olan kredi kartı borcunuzu, “Finansbank Kart Borcu Taşıma” hizmetine başvurarak anında Finansbank’a transfer edebilirsiniz!

Borc-transferiFinansbank’ın sunmuş olduğu Kredi Kartı Borç Transferi hizmetini 36 aya varan vade seçenekleri, esnek ödeme imkanları ve çok uygun faiz oranları ile anında kullanabilirsiniz.

Kredi Kartı Borç Transferi Başvurusu

  • 5030’a T.C. kimlik numarasını göndererek ön başvuruyu SMS ile anında yapabilirsiniz. Dilediğiniz taktirde İnternet sayfası ya da Finansbank Şubeleri aracılığı ile ön başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Ön başvuru sonucu olumlu geçen banka müşterileri, diledikleri Finansbank şubesinden kesin başvurularını tamamlayabilir.
SMS fiyatı, KDV ve ÖİV dahil olmak üzere; Turkcell, Avea ve Vodafone aboneleri için 0,65TL olarak ücretlendirilmiş Turkcell, Vodafone ve Avea kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
Ayrıca Kart Borcunu Finansbank’a taşımak isteyen kişilerden istenebilecek bazı belge ve evraklar aşağıda listelenmiştir.
  • Kimlik Belgesi,
  • Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisi güncel değilse; elektrik, doğalgaz, su veya telefon faturalarından bir tanesi gerekecektir (son 3 ay içerisinde düzenlenmiş olmalı),
  • Gelir Belgesi(Ön onayı gelir belgesiz alanlar için gerekli olacaktır).

Kredi Kartı Borcumu Nasıl Transfer Ederim

Kredi Kartı borçlarınızı tüm şartları sağlamanız durumunda, çok avantajlı ödeme seçenekleri ve aylık %1.39’dan başlayan uygun faiz oranları ile anında Finansbank’a taşıyıp, tek bir banka aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

Borç Taşıma İçin Gerekli Koşullar

  • Finansbank Borç Transferi hizmeti alarak; diğer bankalara ait kullandığınız Kredi Kartı Borçlarınızı Finansbank’a taşıyabilirsiniz.
  • Borç Transferi ile Finansbank’a transfer edilemeyen ürünler ise; Konut kredisi, Ek Hesap, Finansbank’taki diğer borçlar olmaktadır.
  • Diğer banka kredi kartı toplam borcunuz ya da toplam borçtan daha düşük tutarlar transfer edilebiliyor.
  • Borç taşıma işleminde yapılan EFT işlemleri için Finansbank, ekstra hiç bir ücret talep etmiyor.
  • Borç Transferi başvuruları için faiz oranları kişinin Findeks Kredi Notu, kredinin tutarı ve vade seçeneğine göre farklılık gösterebiliyor.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz “Finansbank Kredi Kartı Borcu Taşıma” içerikli yazımızı bilgi paylaşımı amaçlı yayımladık. Güncel ve detaylı bilgiyi Finansbank şubeleri, resmi İnternet sayfası ya da müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayıp öğrenebilirsiniz. Finansbank Kredi kartı borç transferi hizmeti için değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Vermiş olduğumuz örnekler ve koşullar Finansbank resmi İnternet sayfası kaynak alınarak hazırlanmıştır. 05.06.2016 Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.