Finansbank İbanla Para Transferi

Finansbank İbanla Para Transferi

Finansbank ibanla para transferi işlemleri artık çok kolay!

HemenFinansbank müşterisi olarak ücretsiz para gönderme seçeneklerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Evet! Yanlış duymadınız, Finansbank artık para transfer işlemi yapan müşterilerinin bir çoğundan, para transfer işlem ücreti talep etmiyor. Bu sayede Finansbank hizmet noktaları aracılığı ile yapacağınız para transfer işlemleri için, her hangi bir işlem ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

Finansbank İbanla Para Gönderme İşlemi

Finansbank tarafından hizmet verilen bir çok hizmet noktası ile “ibanla para gönderme” işlemi yapabilirsiniz. Şayet “İbanla Para Gönderme işlemi nasıl yapılıyor?” Diye soracak olursanız, aşağıda verilen örnekten yola çıkabilirsiniz.

Örnek: Ali (Gönderici) Finansbank İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra “Para Transferi” sekmesine tıklar ve Ahmet’e (Alıcı) para gönderme işlemini başlatır. Öncelikle Ali para transfer işlemi için, burada karşısına çıkacak yöntemlerden birini belirlemiş olacaktır. (İsme, Hesaba, Havale ya da EFT) Ali, Ahmet’in ister hesabına, ister adına Para Gönderme işlemi yapabiliriz. İstediği bir seçeneği tıkladıktan sonra “İbanla Gönderme” seçeneğini işaretler. İşaretlemiş olduğu bu seçenek sonrası, Ahmet’in İban Numarası ve göndermek istediği tutar bilgilerini ilgili alanlara girer. Bu işlemler sonrası belirtmiş olduğu tüm bilgileri tekrar kontrol edip ardından Onay tuşuna basarak transfer işlemini başlatmış olur.

Bu işlemler sonrası dikkat edilmesi gereken en önemli husus, girilen tüm bilgileri tekrar kontrol etmektir. Yazılı tutar ve İban Numarası en önemli etken olup, hatalı İban yazılması durumunda uyarı alma şansına sahip olabilirsiniz. “Finansbank İbanla Para Transferi” işlemleri için bir çok şekilde işlem ücreti talep etmezken, bu kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçebilir ya da tüm Finansbank şubelerine giderek bilgi alabilirsiniz.

Finansbank-İbanla-para-gonderme Ayrıca yukarıda Finansbank İnternet şubesi ile para transfer işlemi örnek verilmiş olup, ilgili işlemi bir çok hizmet noktası aracılığı ile kolayca yapabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğumuz “Finansbank İbanla Para Gönderme” şartları ve koşulları içerikli konumuz hakkında, Finansbank değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Finansbank’a müracaat ediniz. Teşekkürler. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.