Finansbank İbanla Para Transferi

Finansbank İbanla Para Transferi

Finansbank ibanla para transferi işlemleri artık çok kolay!

HemenFinansbank müşterisi olarak ücretsiz para gönderme seçeneklerinden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Evet! Yanlış duymadınız, Finansbank artık para transfer işlemi yapan müşterilerinin bir çoğundan, para transfer işlem ücreti talep etmiyor. Bu sayede Finansbank hizmet noktaları aracılığı ile yapacağınız para transfer işlemleri için, her hangi bir işlem ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

Finansbank İbanla Para Gönderme İşlemi

Finansbank tarafından hizmet verilen bir çok hizmet noktası ile “ibanla para gönderme” işlemi yapabilirsiniz. Şayet “İbanla Para Gönderme işlemi nasıl yapılıyor?” Diye soracak olursanız, aşağıda verilen örnekten yola çıkabilirsiniz.

Örnek: Ali (Gönderici) Finansbank İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra “Para Transferi” sekmesine tıklar ve Ahmet’e (Alıcı) para gönderme işlemini başlatır. Öncelikle Ali para transfer işlemi için, burada karşısına çıkacak yöntemlerden birini belirlemiş olacaktır. (İsme, Hesaba, Havale ya da EFT) Ali, Ahmet’in ister hesabına, ister adına Para Gönderme işlemi yapabiliriz. İstediği bir seçeneği tıkladıktan sonra “İbanla Gönderme” seçeneğini işaretler. İşaretlemiş olduğu bu seçenek sonrası, Ahmet’in İban Numarası ve göndermek istediği tutar bilgilerini ilgili alanlara girer. Bu işlemler sonrası belirtmiş olduğu tüm bilgileri tekrar kontrol edip ardından Onay tuşuna basarak transfer işlemini başlatmış olur.

Bu işlemler sonrası dikkat edilmesi gereken en önemli husus, girilen tüm bilgileri tekrar kontrol etmektir. Yazılı tutar ve İban Numarası en önemli etken olup, hatalı İban yazılması durumunda uyarı alma şansına sahip olabilirsiniz. “Finansbank İbanla Para Transferi” işlemleri için bir çok şekilde işlem ücreti talep etmezken, bu kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası ile irtibata geçebilir ya da tüm Finansbank şubelerine giderek bilgi alabilirsiniz.

Finansbank-İbanla-para-gonderme Ayrıca yukarıda Finansbank İnternet şubesi ile para transfer işlemi örnek verilmiş olup, ilgili işlemi bir çok hizmet noktası aracılığı ile kolayca yapabilirsiniz.

Bahsetmiş olduğumuz “Finansbank İbanla Para Gönderme” şartları ve koşulları içerikli konumuz hakkında, Finansbank değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için Finansbank’a müracaat ediniz. Teşekkürler. Kredibanka.org

Finansbank İbanla Para Transferi
5 (100%) 1 oy
Merhaba ben kadir. Kredi notu öğrenme ismi ile sizlerle sürekli olarak buluşuyorum. Kredibanka.org adresini 2015 yılında hayata geçirdim ve finansal konularda bir çok bilgi paylaştım. Özellikle bankaların kredi ve kredi kartı hizmetleri için başvuru şartları ve özel kampanyalarını sizlerle paylaştım. Bu paylaşımlarım arasında çok beğeni alanlar ve sürekli paylaşılanlar oldu. Tüm bunlar için öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Ekonomik ve finansal bilgiler paylaşmaya devam edeceğim.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir