Finansbank Ekstre Taksitlendirme

Kredi Kartı Ekstre Taksitlendirme

Sizler için bugün paylaşım yapacağımız konu “Finansbank Kredi kartı borcu ekstre taksitlendirme hizmeti“, olacaktır. Bir çok kişi son günlerde bu konu üzerine yoğunlaşmış ve banka tarafından sağlanan bu hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Kredi kartı yüksek borçlanması sebebi ile borç ödeme sıkıntısı çekiyorsanız, çözüm yine Finansbank tarafından sunulmaktadır. Ekstreler taksitlensin ödemeler hafiflesin sloganı ile hizmet veren Card Finans tarafından hizmet almış olduğunuz, kredi kartınızın borcu için bir seçenek sunmaktadır. Ekstre taksit kampanyası ile kredi kartınızın asgari tutarını ödeyin, geri kalan kısmı 6 ya da 9 aylık taksitler ile ödeyin. Yalnız burada dikkat çeken en önemli özelliğin, taksitlendirme işlemi yaptırmış olduğunuz kart borcunuz bir sonraki ekstreye yansımıyor. Yani ertelenmiş borcu bir sonraki ekstre tarihinde değil, bu borcu küçük taksitler halinde çok daha rahat bir şekilde ödeme imkanına sahip olunur. Yazımızın devamını ekstre taksitlendirme hizmeti için başvuru noktalarını belirterek, devam etmek istiyoruz.

Kredi Kartı Ekstre Taksitlendirme Başvurusu

 • 0850 222 0 900 finansbank Telefon bankacılığı hizmet numarası
 • Finansbank İnternet Şubesine giriş yaparak – Kredi kartı işlemleri – taksitlendirme menüsü aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.
 • ET yaz 2273’e gönder Finansbank tarafından aranma şansına sahip olabilirsiniz.
 • Size en yakın Finansbank ATM’si başvuru için değerlendirilmesi gereken noktalar.

Ekstre Taksitlendirme

Finansbank Kredi kartı ekstre erteleme hizmeti bir çok kişi için kolaylık sağlarken, banka tarafından bu hizmet bazı koşulları beraberinde getirmektedir. Bunları aşağıda sizler için liste halinde sunmak istiyoruz.Kredi-karti-ekstre-Taksitlendirme

 • Birden daha fazla kredi kartına sahip banka müşterileri, her bir kart için ayrı ayrı ekstre taksitlendirme başvurusunda bulunabilir.
 • Ekstre taksitlendirmesi yapabilmek için ekstre kesimi ve asgari tutarın ödenmesi sonrası, en az 1 gün geçmişi gerekir.
 • Taksitlendirme işlemi her zaman son kesilen ekstre için yapılmaktadır.
 • Ekstre taksitlendirme işlemi ücretsiz yapılır.
 • Ekstre taksitlendirmesi yapılan bir finansbank kartına; son taksitinin yansımış olduğu ekstre döneminden sonraki ekstre için tekrar taksitlendirme yapılır.
 • Taksitlendirme yapılacak minimum tutar 250 lira, maksimum tutar ise 100.000 lira olarak belirlenmiştir.
 • Ek kartlar için ekstre taksitlendirme işlemi uygulanamaz.

Sayfa üzerinde bulunan Finansbank Kredi kartı ekstre taksitlendirme hizmetine dahil olan şartlar ve koşulları, Finansbank değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sayfamız üzerinden yapılan yorum ve anlatımlar, tamamen bilgi paylaşımı yapmaya yönelik olarak hazırlanmıştır. Detaylı bilgi ve belgeleri sayfadan alabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.