QNB Finansbank Ekstre Taksitlendirme

Sizler için bugün paylaşım yapacağımız konu “Finansbank Kredi kartı borcu ekstre taksitlendirme hizmeti“, olacaktır. Bir çok kişi son günlerde bu konu üzerine yoğunlaşmış ve banka tarafından sağlanan bu hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Kredi kartı yüksek borçlanması sebebi ile borç ödeme sıkıntısı çekiyorsanız, çözüm yine Finansbank tarafından sunulmaktadır. Ekstrelerini taksite bölünsün, ödemeler hafiflesin sloganı ile hizmet veren Card Finans tarafından hizmet almış olduğunuz, kredi kartınızın borcu için bir seçenek sunmaktadır. Ekstre taksit kampanyası ile kredi kartınızın asgari tutarını ödeyin, geri kalan kısmı 6 ya da 9 aylık taksitler ile ödeyin. Yalnız burada dikkat çeken en önemli özelliğin, taksitlendirme işlemi yaptırmış olduğunuz kart borcunuz bir sonraki ekstreye yansımıyor. Yani ertelenmiş borcu bir sonraki ekstre tarihinde değil, bu borcu küçük taksitler halinde çok daha rahat bir şekilde ödeme imkanına sahip olunur. Yazımızın devamını ekstre taksitlendirme hizmeti için başvuru noktalarını belirterek, devam etmek istiyoruz.

QNB Finansbank Kart Borcu Taksitlendirme

 • 0850 222 0 900 QNB Finansbank Telefon bankacılığı hizmet numarası
 • QNB Finansbank internet şubesine giriş yaparak – Kredi kartı işlemleri – taksitlendirme menüsü aracılığı ile başvurunuzu gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.
 • ET yaz 2273’e gönder QNB Finansbank tarafından aranma şansına sahip olabilirsiniz.
 • Bankanın size en yakın ATM (Bankamatik) cihazı, başvuru için değerlendirilmesi gereken noktalar arasındadır.

QNB Finansbank Ekstre Erteleme veya Taksitlendirme

QNB Finansbank kredi kartı ekstre erteleme hizmeti bir çok kişi için kolaylık sağlarken, banka tarafından bu hizmet bazı koşulları beraberinde getirmektedir. Bunları aşağıda sizler için liste halinde sunmak istiyoruz.

qnb finansbank kart borcu taksitlendirme

 • Birden daha fazla kredi kartına sahip banka müşterileri, her bir kart için ayrı ayrı ekstre taksitlendirme başvurusunda bulunabilir.
 • Ekstre taksit işlemi yapabilmek için ekstre kesimi ve asgari tutarın ödenmesi sonrası, en az 1 gün geçmişi gerekir.
 • Taksitlendirme işlemi her zaman son kesilen ekstre için yapılmaktadır.
 • Ekstre taksitlendirme işlemi ücretsiz yapılır.
 • Ekstre taksit işlemi yapılan bir QNB Finansbank kartına; son taksitinin yansımış olduğu ekstre döneminden sonraki ekstre için tekrar taksitlendirme yapılır.
 • Taksitlendirme yapılacak minimum tutar 250 lira, maksimum tutar ise 100.000 lira olarak belirlenmiştir.
 • Ek kartlar için ekstre taksitlendirme işlemi uygulanamaz.

Sayfa üzerinde bulunan QNB Finansbank Kredi kartı ekstre taksitlendirme hizmetine dahil olan şartlar ve koşulları, QNB Finansbank değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sayfamız üzerinden yapılan yorum ve anlatımlar, tamamen bilgi paylaşımı yapmaya yönelik olarak hazırlanmıştır. Detaylı bilgi ve belgeleri, bankanın resmi web adresi üzerinden de alabilirsiniz.

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.