Finansbank EFT Ücretleri

Finansbank EFT Ücreti
Finansbank müşterileri Türkiye’deki hesapları arasında kolay ve hızlı bir şekilde para transfer işlemini gerçekleştirme şansına sahiptir. Kredibanka.org ailesi olarak Finansbank EFT Ücretleri paylaşımında bulunmadan önce küçük bir kaç bilgi vermek istiyoruz. Bankadan yapacağınız eft işlem ücretleri kesinlikle bu hizmeti aldığınız hizmet noktasına göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin İnternet şubesi eft ücreti ile mobil eft ücretleri aynı değildir! Bu konuya özellikle vurgulama yapmak istedim, sebebi uzmanlarımızın vermiş olduğu bilgileri farklı bir şekilde algılama riskini ortadan kaldırmak için. Finansbank EFT Saatleri içerisinde yapmış olduğunuz tüm işlemler anında hesaba transfer edilmektedir. Fakat EFT (Elektronik fon transferi) saatleri dışında yapılan işlemler bir sonraki iş gününe devredebilir. Belli bir saatten sonraki işlem ücretleri ise Finansbank geç eft ücreti uygulamasına tabii olur.

Finansbank EFT Ücretleri
Hesaplarınız arasında para transferi işlemi yapmak için Finansbank’ın sunmuş olduğu eft hizmet noktalarından yararlanın paranız anında hesaba transfer edilsin. Fakat bu işlem için Finansbank EFT Ücretleri talep edilmektedir.
ATM ile yapılan EFT (elektronik fon transferi) işlem ücreti 5.00 TL. Olurken, çağrı merkezi/telefon bankacılığı ile yapılan işlem için ödeyeceğiniz hizmet bedeli 12.50 TL. Olarak yansıtılır. Telefon bankacılığı ile 16:01 ile 17:00 saatleri aralığında yapılan eft işlemlerine ek olarak 20.00 lira geç eft ücreti yansıtılır. Finansbank İnternet şubesi eft ücretleri ise hesaptan, isme ve ileri talimatı eft işlem ücretleri 3.50 TL. Olarak değer görmektedir. Yine İnternet şubesi aracılığı ile yapılan eft işlemlerinde kredi kartı eft ücreti asgari 5.00 lira olurken, tüm bu İnternet işlemlerinde alınan geç eft ücreti 7.00 TL’dir. (İnternet şubesi geç eft ücreti 16:01 ile 17:15 saatleri arası anlık eft işlemlerinde talep edilir)
Mobil şube hesaptan eft ücreti 2.50 TL. Geç eft ücreti 4.00 TL. Finansbank şubesi hesaptan eft ücreti azami 15.00 TL. İsimden asgari 50.00 TL. Azami 2000.00 TL. Kredi kartı ile asgari 5.00 TL. İsme gelen eft’nin ödenmesi asgari 50.00 TL. Azami 500.00 TL’dir.

Yukarıda belirtilen Finansbank EFT Ücretleri için banka değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ayrıca kredi kartı ile belirtilen eft işlemlerine fix card, business ve vade kartlar dahil değildir. Diğer bankaların eft işlem ücretleri için yukarıda belirtilen eft kategorisini inceleyiniz. Kredibanka.org

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.